Інтерфакс-Україна
19:07 13.06.2022

Судно з 18 тис. української кукурудзи прибуло до порту Іспанії - ЗМІ

1 хв читати
Судно з 18 тис. української кукурудзи прибуло до порту Іспанії - ЗМІ

Судно Alppila з 18 тис. української кукурудзи в понеділок прибуло до порту на північному заході Іспанії за так званим новим морським маршрутом, повідомляє CNN із посиланням на пресслужбу порту.

"Вантажне судно Alppila з кукурудзою прибуло до іспанського порту Ла-Корунья до світанку в понеділок і має бути розвантажене до вівторка", - повідомила пресслужба порту.

Це перша партія українського зерна, доставлена морем на північний захід Іспанії "новим морським маршрутом, відкритим у Балтійському морі, щоб уникнути блокади російським флотом українських портів у Чорному морі з початку війни", як зазначила в заяві група виробників кормів під назвою Agafac.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правління "Укренерго" планується сформувати до кінця липня, як і вийти на завершення реструктуризації бондів, - Бойко

ІМК у 2025 р. скоротить фінансовий борг до $20 млн і почне виплачувати дивіденди акціонерам

КМВА підписала меморандум про залучення коштів на ремонт укриттів

Нацбанк повертає повноцінний нагляд за дотриманням валютних лімітів і нормативів капіталу

Уряд розширив на 25 позицій перелік товарів із вимогою локалізації у публічних закупівлях

Ощадбанк надав муніципалітетам майже 3 млрд грн з початку повномасштабної війни

Україна законодавчо розширить Єдину базу даних операцій з нерухомістю до кінця року – програма з МВФ

Фіксований податок на нерухомість показує більшу ефективність для розвитку громад ніж пайовий внесок - думка

НКЦПФР відмовила продовжити термін дії інвестфонду Порошенка на 20 років

Вакантні посади в Раді НБУ планують заповнити до кінця липня – меморандум з МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА