Інтерфакс-Україна
10:14 21.06.2022

Кількість інвесторів у військові ОВДП серед населення та бізнесу за тиждень зросла на 5 тис

1 хв читати
Кількість інвесторів у військові ОВДП серед населення та бізнесу за тиждень зросла на 5 тис

Кількість вкладників серед громадян та бізнесу за минулий тиждень збільшилася на 5 тис. – до 94 тис., тоді як тижнем раніше зростання становило 6 тис., повідомила пресслужба Національного банку України (НБУ).

Центробанк зазначив, що станом на 20 червня 2022 року обсяг вкладень українських громадян та бізнесу у військові облігації досяг 10,3 млрд грн (приріст за тиждень становив близько 2,4 млрд грн проти 3 млрд грн тижнем раніше), $71,4 млн ($6,4 млн проти $1,9 млн) та EUR34,5 млн (EUR7,3 млн проти EUR500 тис).

Водночас обсяг вкладень нерезидентів за минулий тиждень збільшився на 222,5 млн грн – до 593,4 млн грн проти 21,7 млн грн тижнем раніше.

Загалом Міністерство фінансів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну провело 49 аукціонів із продажу військових облігацій та залучило до держбюджету 80 млрд грн, близько $214,8 млн та EUR283,4 млн.

Нацбанк за цей час купив військових облігацій на 190 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА