Інтерфакс-Україна
16:23 27.06.2022

Україна отримала від Японії додатковий кредит $500 млн – Мінфін

1 хв читати
Україна отримала від Японії додатковий кредит $500 млн – Мінфін

Україна отримала додаткові 65 млрд японських єн (приблизно $500 млн) пільгового кредиту в рамках кредитної угоди, яку підписали міністр фінансів Сергій Марченко та президент Японського агентства міжнародного співробітництва JICA Акіхіко Танака.

Кредит надано на пільгових умовах: термін погашення кредиту – 30 років, зокрема пільговий період – 10 років; відсоткова ставка – 1% річних, йдеться у повідомленні Мінфіну у понеділок.

Кошти направлено до держбюджету для фінансування першочергових соціальних та гуманітарних видатків, охорони здоров'я, уточнило міністерство.

Мінфін нагадав, що 7 червня уряди України та Японії підписали додаткову угоду щодо кредиту JICA на політику розвитку у сфері надзвичайного економічного відновлення. Згідно з угодою, суму кредиту було збільшено на 65 млрд японських єн, внаслідок чого сума кредиту становить 78 млрд японських єн (близько $600 млн дол. США).

Перші 13 млрд японських єн (приблизно $100 млн) за цією угодою Україна отримала 24 травня.

Мінфін розраховував, що в червні обсяг зовнішнього фінансування збільшиться до $4,8 млрд порівняно з $1,5 млрд у травні, проте до цього японського кредиту з початку місяця він становив лише близько $1,5 млрд.

ОСТАННЄ

Компанія Трампа запустить віртуального оператора зв'язку, випускатиме смартфони у США

УЗА закликала ВР відхилити "олійні правки", уряд – розробити стратегію розвитку внутрішньої переробки та експорту

Україна першою в Європі ухвалила нацстандарт щодо екоіндунстріальних парків - Мінекономіки

Обсяг виплаченого українцям нацкешбеку за квітень зріс майже на 0,5% - Мінекономіки

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання для понад 137 тис. абонентів у трьох областях

"Ліси України" на торгах ІІІ кв. оновило рекорд: законтрактовано 98% круглого лісу і 94% дров ПВ

Свириденко: Україна зацікавлена в залученні польського бізнесу до проєктів відновлення

"Укренерго" у 2025р планує провести кілька місячних аукціонів з розподілу перетину для імпорту-експорту е/е

Експорт української молочки у травні збільшився на 25%, лідирує вершкове масло

НБУ повернеться до циклу зниження облікової ставки у II пів.-2025, але обережніше, ніж очікувалося

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА