20:02 28.06.2022

Макрон стурбований спекуляціями на ринках енергоносіїв із використанням геополітичного контексту

1 хв читати
Макрон стурбований спекуляціями на ринках енергоносіїв із використанням геополітичного контексту

Президент Франції Еммануель Макрон зазначив, що, користуючись геополітичною кризою навколо України, низка виробників нафти і газу отримують надприбутки, і така ситуація потребує нормалізації.

"Тому що через цю кризу світові ринки просто злетіли. Чи є виправдання в реальному виробництві тому, щоб ціни так підскочили? Ні", - заявив Макрон у вівторок на пресконференції після завершення саміту G7 у ФРН.

"На сьогодні є деякі виробники та багато спекулянтів, які роблять великі гроші на геополітичному контексті. Чи може так продовжуватися? Ні", - вважає французький президент.

"Перед нами світовий ринок, який терпить те, що наші системи та ринки розрегульовані через війну, що є люди, які спекулюють на війні, і у нас на сьогодні є люди, які роблять на війні великі гроші. Таких називають "ті, хто наживається на війні", - продовжив Макрон.

За його словами, він не розуміє, як можна довго погоджуватися з тим, що гроші платників податків йдуть на те, щоб полегшити життя сімей під час конфлікту, тоді як поряд існують люди, які збагачуються за рахунок цієї ситуації.

"Це необхідно врегулювати скоординовано між країнами з розвиненими економіками", - вважає президент Франції.

Інакше, вважає він, це створить політичну проблему, коли неможливо пояснити виборцям нормальними словами, чому так складається стан справ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Агрохолдинг "Агро-Регіон" розпочав весняно-польові роботи, відзначає дефіцит вологи

Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики

ОТП планує збільшити продаж ОВДП населенню мінімум удвічі

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА