Інтерфакс-Україна
16:35 04.07.2022

У межах платформи відновлення Єврокомісія запропонує Україні програми, що поєднують реформи та інвестиції, - Фон дер Ляєн

2 хв читати
У межах платформи відновлення Єврокомісія запропонує Україні програми, що поєднують реформи та інвестиції, - Фон дер Ляєн

Єврокомісія може запропонувати Україні свій великий досвід та чинні програми, які поєднують реформи та інвестиції, в межах платформи відновлення, заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

"За допомогою платформи з відновлення Європейська комісія може запропонувати свій великий досвід і чинні програми, які поєднують реформи та інвестиції. До того ж ми дуже тісно працювали з Україною довгий час, і ця робота тепер лише посилиться, коли Україна формально стала країною-кандидатом, щоб приєднатися до нашого ЄС", - сказала Фон дер Ляєн на Конференції з відновлення України-2022 у Лугано у понеділок.

Вона нагадала, що Єврокомісія запропонувала уряду України заснувати платформу відновлення, щоб скласти карту потреб в інвестиціях, координувати дії, спрямовувати ресурси та підтримувати амбітний порядок денний реформ.

"Ця платформа буде місцем формування стратегічних орієнтирів та пріоритетів для нашої спільної роботи, щоб зосередитися на відновленні, яке відповідатиме вимогам завтрашнього дня, просуванні до кліматичної нейтральності, відповідності цифровому десятиліттю, побудові соціальної ринкової економіки, яка враховуватиме інтереси всіх, гарантуванні безпеки та оборони - і все це впроваджено у хороше управління", - розповіла президент Єврокомісії.

Вона наголосила, що Україна лідируватиме, оскільки дії ЄС рухатимуться прагненнями та бажаннями українського народу.

"Платформа об'єднає країни, інституції, приватний сектор та громадянське суспільство, наших партнерів з усього світу - від Швейцарії до Сполучених Штатів, європейські та міжнародні організації - від Європейського банку реконструкції та розвитку, що вже працює в Україні, до Європейського інвестиційного банку, від МВФ до Світового банку. Також вона передбачатиме бізнес і бізнес-асоціації з усіма їх неймовірними ноу-хау. Нам необхідні ці ноу-хау, ці експертні знання", - зазначила президент Єврокомісії.

За її словами, платформа буде відкрита для всіх, хто дбає про майбутнє України.

Україна має особливу відповідальність і стратегічний інтерес бути на боці України на кожному кроці шляху. Україна хоче бути частиною ЄС і ми хочемо, щоб Україна стала членом ЄС. Україна високо мотивована працювати з нами в цьому напрямі. І ми зробимо все від нас можливе , щоб підтримати ці зусилля", - запевнила Фон Дер Ляєн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Монопольне становище "Енергоатому" та обмежений імпорт сприяють найвищій ціні української е/е в Європі – ексміністерка енергетики

Зростання цін на нафту сповільнилося до вечора, Brent торгується біля $74 за барель

На зовнішні ринки в червні поставлено 1,2 млн тонн зерна - Мінагрополітики

До кінця липня напрям “Ремонт і виробництво” УЗ виготовить третину річного плану рейкової накладки

Ощадбанк з початку 2025р. надав великому бізнесу енергокредитів на EUR87 млн

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,08 грн/1EUR

"Харківводоканал" заборгував "Харківобленерго" приблизно 2 млрд грн за розподіл е/е

Шикеринець, Немчинов, Саловський та Пушкар очолили рейтинг кандидатів на посаду члена НКРЕКП

"Ліси України" вперше закуплять партію харвесторів для формування лісу

ЄС відкрив свій ринок для українського насіння соняшника, ріпака і буряка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА