11:43 05.07.2022

"Нова пошта" запустила послугу відправлення посилок із поштоматів у п'яти містах України

2 хв читати
"Нова пошта" запустила послугу відправлення посилок із поштоматів у п'яти містах України

"Нова пошта" запустила послугу відправлення посилок із поштоматів у п'яти містах України: у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Полтаві, а з 18 липня послуга буде доступною у Вінниці.

Як повідомила пресслужба поштового оператора у вівторок, відправляти з поштомату можна по всій країні до іншого поштомату, відділення або на адресу одержувача будь-які посилки вагою до 20 кг, які містять книги, документи, взуття, іграшки, посуд, косметику, одяг, дрібну побутову техніку.

Заборонені до відправлення гроші, цінні папери, зброя, тварини, комахи, продукти харчування, лікарські засоби та інші відправлення з терміном придатності до п'яти діб та які потребують певного температурного режиму, а також брудні посилки або такі, що мають сильний запах, наркотики та інші речі, які заборонені чинним законодавством України.

Відповідно до вимог компанії, упаковка/коробки мають бути надійними та непошкодженими, для документів можуть бути використані конверти, а для одягу до 2 кг – пакети.

Для відправлення посилки з поштомату необхідно оновити мобільний застосунок "Нової пошти", щоб у розділі "Створити посилку" з'явився додатковий підпункт місця відправлення - поштомат; створити самостійно в застосунку електронну накладну та запакувати вдома посилку. Потім із цією посилкою потрібно підійти до поштомату, відкрити створену накладну і натиснути "Відкрити комірку"; покласти до комірки, яка відкрилася, упаковане відправлення без маркування, підтвердити завантаження в застосунку і закрити комірку.

Після того як клієнт підтвердить завантаження посилки до поштомату, диспетчер автоматично отримає повідомлення про надходження нової посилки та надішле виклик кур'єру для забору відправлення.

Коли кур'єр відкриє комірку та перевірить пакування, він роздрукує через спеціальний мобільний пристрій маркування і наклеїть його на посилку. Далі він відвозить її до сортувального депо, де відбувається подальший розподіл по регіону та місцю призначення.

Якщо протягом доби після створення електронної накладної клієнт не покладе посилку до поштомату, система автоматично анулює електронну накладну.

Компанія не обмежує кількості відправлень через поштомат за один раз, проте в одну комірку можна покласти лише одне відправлення. Якщо кількість відправлень більша, потрібно створювати нові накладні на кожну посилку і, відповідно, використовувати більше комірок.

За даними "Нової пошти", в Україні працюють 12,5 тис. поштоматів, встановлених на вулицях, у під'їздах, магазинах, заправках, ТРЦ тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна запропонує ЄС застосувати до українських біженців "ковідний прецедент", щоб уникнути подвійного оподаткування

НБУ зобов'язав небанківських постачальників платіжних послуг розкривати більше інформації про себе

Rolls-Royce виділить 13 млн грн на відновлення амбулаторії у Сумській області

Ахметов: "Я вірю в українську армію та підтримку західних партнерів"

Туреччина стала лідером з імпорту зерна з українських морпортів – ЗМІ

Fitch підвищило рейтинг України до "СС" після завершення операції з відтермінування виплат

"Нафтогазу" не вдалося отримати згоди власників євробондів на відстрочку виплат за ними

Державний енерготрейдер АТ "ЕКУ" розпочав комерційну діяльність на внутрішньому та зовнішньому ринках

Зеленський доручив Шмигалю та Стефанчуку розглянути пропозиції громадян щодо зарплати для депутатів і членів уряду на рівні мінімального окладу

monobank із вересня підніме тариф на зняття готівки до 0,9%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА