20:22 06.07.2022

Світовий банк має намір допомогти агросектору та підготовці до зими в Україні

2 хв читати
Світовий банк має намір допомогти агросектору та підготовці до зими в Україні

Допомога агросектору України зі зберіганням та вивезенням урожаю та новою посівною, а також участь у підготовці країни до майбутнього складного через війну опалювального сезону - серед головних пріоритетів Світового банку, повідомив регіональний директор Світового банку (СБ) у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

"Два напрями, над якими ми працюватимемо, - це, по-перше, як допомогти аграріям… (по-друге) наближення зими. Це буде дуже важка зима для України, зокрема тому, що дуже багато пошкодженого житла", - сказав він журналістам на Конференції з відновлення України у Лугано.

Говорячи про агросектор, Банерджі зазначив, що йдеться про три підпроєкти. Перший - допомогти у зберіганні зерна в умовах завантаження вже наявних елеваторів, другий - розширити логістичні можливості для його вивезення, зокрема "Укрзалізницею", і третій - забезпечити аграріїв ліквідністю для майбутньої осінньої посівної.

Говорячи про підготовку до зими, регіональний директор зазначив, що банк готовий працювати з містами, щоб оцінити, що можна швидко зробити з точки зору ремонту житла та достатнього забезпечення енерго- та водопостачання, опалення.

"Це знову надзвичайний проєкт, над яким ми працюватимемо", - зазначив Банерджі, нагадавши про вже схвалений СБ проєкт із фінансування уряду для забезпечення ним виплат зарплат, пенсій та інших соціальних зобов'язань.

Він додав, що велике занепокоєння викликає стан медицини в умовах війни. "Тож це ще один напрям, який ми розглянемо", - сказав представник Світового банку.

Водночас він утримався від будь-яких оцінок можливої суми цих проєктів.

Як повідомлялося, за підсумками зустрічі з представниками Світового банку в Лугано, голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін повідомив про попередню домовленість про виділення $200 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Нацбанк дозволив банкам купувати готівкову валюту і валюту за картками дешевше офіційного курсу

"Слуга народу" пропонує збільшити видатки держбюджету ще на 270 млрд грн за рахунок внутрішніх позик - законопроєкт

Шмигаль про пріоритети держбюджету-2023: Збереження макрофінансової стабільності, фінансування збройних сил та підтримка людей

ЗАЕС у разі продовження російських обстрілів може перейти в режим блекауту – глава "Енергоатому"

Німеччина підтримує надання Україні макрофінансової допомоги від ЄС та створення нової спецпрограми з МВФ - міністр Лінднер

Відшкодування ПДВ у липні було заблоковано Держказначейством, але і з його урахуванням зумовлене детенізацією зростання доходів бюджету вражає – Гетманцев

Ахметов як фізична особа у 2022 році заплатив близько 1,8 млрд грн податків

Доходи РФ від експорту енергоносіїв подвоїлися, Європа має запровадити на них повне ембарго – радник президента Устенко

Затребуваним форматом будуть торговельні центри площею до 12 тис. кв.м - думка

Депозитарій НБУ відновлює операції з ОВДП і пожвавить вторинний ринок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА