Інтерфакс-Україна
19:48 07.07.2022

До кінця року Україна отримає ще близько $20 млрд допомоги і підтримки від міжнародних партнерів

1 хв читати
До кінця року Україна отримає ще близько $20 млрд допомоги і підтримки від міжнародних партнерів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що до кінця року Україна отримає ще близько $20 млрд допомоги та підтримки від міжнародних партнерів.

"У нас є розуміння, що до кінця року у нас буде ще орієнтовно близько 20 млрд доларів допомоги та підтримки від наших партнерів", - сказав Шмигаль в інтерв'ю в ефірі національного телемарафону у четвер увечері.

Прем'єр зазначив, що до конференції у Лугано було підписано домовленостей із партнерами про $26,7 млрд, частину з яких України вже отримала.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримає від Японії понад $246 млн

Міністри фінансів G7 обговорили варіанти посилення тиску на РФ

Ексголова Держтуризму Олеськів: ЄС посилює довіру до туристичного ринку, захищаючи споживачів і бізнес, а Україна досі стоїть на місці

Держгеонадра призначили на 11 грудня аукціон на 4 вуглеводневі ділянки за ціною в 0,5 млрд грн

Обсяг поставок LNG із США "Нафтогазом" та ORLEN досяг 400 млн куб. м

Рішення суду ЄС скасовує держфінансування проєкту АЕС "Пакш-2" в Угорщині, але не забороняє будівництво

Банки з часу підписання меморандуму в червні-24 видали енергокредитів на 1,4 ГВт

"Метінвест" завершив I півріччя зі збитком $58 млн, EBITDA знизилось на 49%

Україна відкриє рахунок в НБУ для акумуляції внеску в бюджет ЄС, проте просить відтермінувати деякі норми

Індустріальний парк Innovation Forpost у Дніпрі веде перемовини з першими потенційними орендарями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА