Інтерфакс-Україна
20:43 26.07.2022

До кінця року уряду вдасться зберегти чинний рівень соцвиплат і пенсій

1 хв читати
До кінця року уряду вдасться зберегти чинний рівень соцвиплат і пенсій

Міністр соціальної політики Оксана Жолнович упевнена, що до кінця року уряду вдасться зберегти чинний рівень соціальних виплат і пенсій.

"Я впевнена, що нам вдасться зберегти цей рівень виплат, що сьогодні існує, до кінця року точно", - сказала Жолнович в ефірі національного телемарафону у вівторок увечері.

Вона наголосила, що у державному бюджеті виплата пенсій та соціальних допомог є другою за пріоритетністю статтею після видатків на оборону.

Також міністр наголосила на постійній взаємодії з міжнародними партнерами, які допомагають державі покривати такі витрати через різні програми та гранти.

На уточнююче питання, чи припускає вона, що збільшення прожиткового мінімуму, яке заплановано на 1 грудня, буде перенесено чи скасовано, Жолнович відповіла негативно.

"Мені важко сказати, але сподіваюся, що відбудеться (підвищення прожиткового мінімуму – ІФ). Сподіваюся, цей рівень гарантії ми таки виконаємо та забезпечимо всі виплати, як вони визначені державним бюджетом", - додала вона.

Також міністр не змогла відповісти, чи наступного року проводитиметься індексація пенсій на рівень інфляції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА