Інтерфакс-Україна
11:20 16.08.2022

Окупанти відбирають у фермерів із тимчасово окупованих територій мільйони тонн нового врожаю – міністр Сольський

1 хв читати
Окупанти відбирають у фермерів із тимчасово окупованих територій мільйони тонн нового врожаю – міністр Сольський

Російські окупанти позбавляють українських фермерів на тимчасово окупованих територіях урожаю нового сезону, загальний обсяг вилученої сільгосппродукції може обчислюватись мільйонами тонн.

Цей "бізнес" налагодили чиновники-силовики високого рівня із РФ із залученням колаборантів, урожай вилучають шляхом грабежів, розбою, шахрайства та примусу, розповів міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час всеукраїнського телевізійного марафону у вівторок.

"Минулого року на територіях, які сьогодні окуповані, урожай загалом був близько 20 млн тонн зернових та олійних культур. Ці регіони традиційно мали багато озимих пшениці та ячменю, які одними з перших збирали в Україні влітку. Це означає, що обсяги зловживань щодо нового врожаю обчислюються там мільйонами тонн. Це злочини різного характеру, але в будь-якому разі – розкрадання", – наголосив міністр.

За його словами, першими під "приціл" окупантів потрапляють фермери з активною проукраїнською позицією, а також сільгоспвиробники, які відмовилися перереєструвати діяльність та співпрацювати з окупаційною владою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

Мобілізовані отримають право на пільгову іпотеку – "Укрфінжитло"

"Нафтогаз" може компенсувати ТКЕ різницю в тарифах на 44,5 млрд грн – Кулеба

Україна накопичила 2,4 млн тонн вугілля та приблизно 11 млрд куб. м газу – Кулеба

Укрексімбанк ввів у правління директора департаменту корпоративного бізнесу Мойсєєнка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА