Інтерфакс-Україна
12:23 16.08.2022

Гирло Бистре на Дунаї відкрилося для проходу суден

1 хв читати
Гирло Бистре на Дунаї відкрилося для проходу суден

Прохід суден каналом Дунай — Чорне море через гирло Бистре відкрився.

Цю інформацію агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили у Міністерстві інфраструктури України.

Як повідомлялося, прохід суден через гирло Бистре на Одещині було відкрито 9 липня після звільнення острова Зміїний від російських військ.

Звільнення від російських загарбників острова Зміїний уможливило використання гирла Бистре на Дунаї для суднового ходу торгових суден, що економить бізнесу щонайменше $0,5 млн на добу.

28 липня у водах Бистрого підірвалося мале гідрографічне судно "Шляховик", що належить "Держгідрографії", 31 липня дістав пробоїну внаслідок зіткнення з невідомим вибуховим пристроєм лоцманський катер, а 3 серпня в гирлі Дунаю вибухнув плавкран.

Після цих трьох інцидентів гирло Бистре закрили для проходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" заявляє про необхідність покриття дефіциту ліквідності 48,8 млрд грн у 2026 році без погашення євробондів

Яценюк: $300 млрд російських суверенних активів не вистачить на компенсацію втрат України

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА