Інтерфакс-Україна
07:36 28.08.2022

Fitch підвищило рейтинг АТ "Укрзалізниця" до "СС" слідом за суверенним

1 хв читати
Fitch підвищило рейтинг АТ "Укрзалізниця" до "СС" слідом за суверенним

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) АТ "Укрзалізниця" (УЗ) в іноземній валюті з "C" до "CC".

"Рейтингові дії послідували за підвищенням Fitch суверенних рейтингів України 17 серпня 2022 року до "CC". Ця рейтингова дія прямо впливає на РДЕ УЗ, оскільки вона вважається пов'язаною з державою компанією", - зазначає агентство.

Воно вказує на те, що стратегічне значення компанії для держави зросло після початку російсько-української війни у лютому 2022 року. Стимул уряду підтримувати УЗ залишається високим, держава надає безповоротні грошові субсидії (10 млрд грн) для підтримки основної операційної діяльності компанії. Проте фінансові ресурси та грошові потоки EP більші, ніж до війни, залежать від фінансових показників української держави, вважає також агентство.

Рейтингова дія не вплинула на самостійну кредитоспроможність УЗ лише на рівні "ССС".

Рейтинги єврооблігацій УЗ відповідають довгостроковому РДЕ в іноземній валюті. Fitch уточнює, що єврооблігації становили 75% боргу ЄС на кінець 2021 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

Кількість виявлених податковою порушень оформлення трудових відносин за 6 міс. зменшилася вчетверо, обсяги штрафів - втричі

Свириденко доручила Марченку винести на уряд рішення про конкурсну комісію для відбору керівника митниці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА