Інтерфакс-Україна
07:04 02.09.2022

Держгеонадр виставила на аукціон 9 нафтогазових ліцензій стартовою вартістю 890 млн грн

2 хв читати
Держгеонадр виставила на аукціон 9 нафтогазових ліцензій стартовою вартістю 890 млн грн

Державна служба геології та надр України виставила на електронні торги дев'ять вуглеводневих ділянок загальною стартовою вартістю 890,465 млн грн.

Згідно з повідомленням на сайті відомства, на торги 29 листопада 2022 року виставлено Іваниківське родовище (Львівська обл.) за 553,754 млн грн, Південно-Свистунківську площу за 189,37 млн грн, Бірківсько-Зіньківську площу за 54,457 млн грн, Майорівську площу за 40,713 млн грн, Михайло-Борисівську площу за 30,412 млн грн, Південно-Макарцівську площу (всі п'ять – Полтавська обл.) за 3,82 млн грн, Рибницьку площу за 9,046 млн грн, площу Кітван за 5,279 млн грн (обидві – Івано-Франківська обл.) та Південно-Перещепинську площа (Дніпропетровська обл.) за 3,613 млн грн.

Ліцензія на Іваниківське родовище – видобуток, решта – промислова технологія. Прийом пропозицій – з 2 вересня до 28 листопада 2022 року.

Це буде п'ятий оголошений аукціон Держгеонадр у 2022 році. Перші два відбулися 1 та 18 лютого, третій – 15 липня, а четвертий заплановано на 6 вересня.

Як повідомлялося, Держгеонадр у 2021 році збільшила надходження до державного бюджету за надані спеціальні дозволи та геологічну інформацію у 1,6 раза (на 0,597 млрд грн) порівняно з 2020 роком – до 1,58 млрд грн.

Зокрема, надходження до держбюджету від проданих на електронних аукціонах ліцензій у 2021 році зросли на 14,7% (на 0,118 млрд грн) порівняно з 2020 роком – до 0,923 млрд грн. Кількість проданих на e-торгах спецдозволів зросла у 3,8 раза (на 118) – до 160.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА