Інтерфакс-Україна
15:53 05.09.2022

Шефчович – Шмигалю: Виведемо співпрацю Україна-ЄС у сфері важливої сировини на новий рівень

1 хв читати
Шефчович – Шмигалю: Виведемо співпрацю Україна-ЄС у сфері важливої сировини на новий рівень

Віцепрезидент Європейської комісії Марош Шефчович заявляє про намір вивести співпрацю України та ЄС у сфері критично важливої сировини на новий рівень.

Про це він написав у понеділок на своїй сторінці у твіттері, коментуючи зустріч із прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем.

"Радий вітати мого друга, прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. Ми маємо намір вивести співпрацю України та ЄС у сфері критично важливої сировини на новий рівень у контексті відновлення України. Триває цінна дискусія щодо досягнення прогресу, як і щодо проблеми у сфері енергобезпеки", - написав Шефчович.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна зараз будує 700 МВт ВЕС з 200 МВт BESS – глава УВЕА на URC-2025

В Україні немає такої ціни на нерухомість, щоб це був добрий бізнес – бізнесмен Мішалов

Трамп оголосив нові тарифи на імпорт товарів із Молдови, Брунею, Філіппін, Іраку, Алжиру та Лівії

Квотування експорту масла в ЄС призвело до зростання цін на внутрішньому ринку - аналітики

СБ надасть ще $116 млн гранту для підтримки системи теплопостачання в Україні – представниця банку на URC-2025

Усі великі трейдери повернулися в Україну і щороку залучають до $15 млрд для експорту українського зерна - УЗА

"Укрнафта" в 2026р планує побудувати 420 МВт газової генерації та великий проєкт CCHP – глава компанії на URC-2025

Україна у 2025/26 МР виростить 83 млн тонн зернових та олійних, що на 5,5% більше, ніж у минулому сезоні – прогноз УЗА

Інфляція в Україні у червні-2025 впала до 0,8%, у річному вимірі - до 14,3% - Держстат

"Укренерго" закликало ощадливо споживати е/е у середу з 16:00 до 22:00

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА