Інтерфакс-Україна
10:13 20.09.2022

Шість суден із продовольством вирушили з портів України до Іспанії, Італії, Туреччини та Китаю - ООН

2 хв читати
Шість суден із продовольством вирушили з портів України до Іспанії, Італії, Туреччини та Китаю - ООН

З українських портів у понеділок вийшли шість суден із продовольством, отримавши дозвіл на це від спільного координаційного центру (СКЦ), повідомляє ООН.

"СКЦ повідомляє, що шість суден залишили українські порти, вони перевозять загалом 212 580 тонн зерна та інших продуктів харчування у рамках чорноморської "зернової ініціативи", - йдеться у повідомленні.

В ООН уточнили, що судна Arcturus (69 080 тонн пшениці) і Gulmar (16,3 тис. тонн пшениці, 17 350 тонн кукурудзи та 8 350 тонн ячменю) прямують до Іспанії. Суховантажі Akson Sara (30,7 тис. тонн кукурудзи) та Fulmar S (4,4 тис. тонн соняшникового шроту та 3,4 тис. тонн ріпакового шроту) вирушили до Італії.

Крім цього, судно Tomahawk перевозить до Китаю 60 тис. тонн соняшникового шроту, а судно Esence доставить 3 тис. тонн пшениці до Туреччини.

"Станом на 19 вересня загальний тоннаж зерна та інших продуктів харчування, експортованих із трьох українських портів, становить 3 886 995 тонн. Загалом на сьогодні було дозволено рух 365 суден - 196 на прибуття в українські порти та 169 - на вихід із них", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у Стамбулі 22 липня за участі ООН, України, Туреччини та Росії відбулося підписання двох документів щодо створення коридору для вивезення зерна з трьох українських портів - "Чорноморськ", "Одеса" та "Південний".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА