Інтерфакс-Україна
14:44 07.10.2022

Голова "Нафтогазу" розкритикував місцеву владу за рішення розпочати опалювальний сезон для закладів соціальної сфери

2 хв читати
Голова "Нафтогазу" розкритикував місцеву владу за рішення розпочати опалювальний сезон для закладів соціальної сфери

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко розкритикував рішення місцевої влади передчасно розпочати опалювальний сезон для закладів соціальної сфери, тоді як погодні умови дають змогу розпочати його з листопада.

"У Києві тепла і сонячна погода. Вдень до +19. Тільки початок жовтня, а місцеві органи влади в українських містах приймають рішення, щоб тепловики вже включали опалення. Якби тепловики купували газ за ринковою ціною і повністю розраховувалися б за нього, це була б інша ситуація", - написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

Вітренко нагадав, що "Нафтогаз" продає газ тепловикам для потреб населення за 7,4 грн/куб. м, тоді як ціна імпортованого газу доходить до 100 грн. Водночас українського видобутку не вистачає, щоб покрити споживання населення і компаній, які технічно забезпечують населення теплом і газом, а обсяги, яких не вистачає, НАК доводиться імпортувати за високими цінами.

"Тому зменшення споживання природного газу, його економія – це суттєва допомога Україні. Погодні умови дозволяють почати опалювальний сезон з листопада. Це дуже допомогло б країні менше закуповувати імпортованого газу по 100 грн за кубометр і витрачати ці кошти на армію, щоб пришвидшити нашу перемогу!" - резюмував голова "Нафтогазу".

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що опалювальний сезон для закладів соціальної сфери в Києві розпочнеться в п'ятницю. Об'єкти підключатимуть до тепла індивідуально – за заявками їхніх керівників. "Керівники цих закладів самостійно визначатимуть доцільність чи поки що недоцільність увімкнення тепла. Щоб, з одного боку, забезпечити комфорт перебування в приміщеннях, а з іншого – не витрачати дарма тепло", - наголосив мер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Група "Текстиль-Контакт" за роки війни інвестувала у розвиток близько $14,5 млн – власник

Glovo за 7 років в Україні інвестував понад EUR160 млн, в 2025 інвестує EUR25 млн – гендиректорка в Україні

Попит на зарядні станції виріс у 3,5 раза, ціни виросли на 10-20% – "Фокстрот"

ОККО планує запустити свою першу ВЕС Іваничі 147 МВт в кінці 2025 - I кв. 2026 рр. – СЕО

Голова ДПС: Наразі відсутні законодавчі ініціативи щодо збільшення ставок оподаткування основних прибутків

Гендиректор "Філіп Морріс Україна": Через заборону продажу рідин для вейпів "тінь" у сегменті зросла, податкові втрати сягають 5 млрд грн

Тіньовий тютюновий ринок може повернутись до рівня 2024р. через частку податків в ціні

"Укрнафта" дослідила 1330 кв. км площ за 3 роки за допомогою 3D сейсморозвідки

Спрощеною зміною цільового призначення сільгоспземлі скористалось вже 171 підприємство з 14 областей – нардеп

Непокрита потреба у зовнішньому фінансуванні України на 2026-2027 рр. сягає близько $60 млрд – міністр фінансів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА