Інтерфакс-Україна
17:13 12.10.2022

Україна після російських ударів відновила електропостачання майже 4 тис. населених пунктів - прем'єр

1 хв читати
Україна після російських ударів відновила електропостачання майже 4 тис. населених пунктів - прем'єр

Україна відновила електропостачання вже майже 4 тис. населених пунктів та мільйонів споживачів, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Україна була готова до того, що Росія намагатиметься знищити важливі інфраструктурні об'єкти - розроблялися різні сценарії реагування", - написав він у своєму телеграм-каналі у середу.

За словами прем'єра, українська енергосистема функціонує у нормальному режимі, і українським енергетикам не довелося просити аварійної допомоги у європейських сусідів.

"Дефіциту потужностей немає. Прямо зараз продовжуються ремонтні роботи", - зазначив Шмигаль.

Водночас прем'єр попередив, що всі споживачі мають бути готовими до тимчасових перебоїв із електроенергією. "Там, де це необхідно, щоб уникнути перевантаження енергетичних мереж, вимикається світло за графіком. Просимо всіх із розумінням ставитися до цієї ситуації", - звернувся до споживачів прем'єр-міністр.

Як повідомлялося, міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що внаслідок російських атак за останні дні пошкоджено близько 30% української енергоінфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня інвестиція в українську курортну нерухомість зросла до $150-200 тис.

"Укрнафта" ребрендувала вісім колишніх АЗК Shell у Київській області

Уряд продовжив на ОЗП 2025/2026 проєкт допомоги населенню прифронтових регіонів LNG, включив до нього Запоріжжя

Sky Bank акредитував для участі в програмі "єОселя" проєкт "Інтергал-Буду" у Львові

ЄБРР може виділити банку "Львів" гривневий кредит EUR40 млн та гарантії на EUR31,5 млн

ФРС знизила базову ставку вперше з грудня - на 25 б.п., як і очікувалося

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку для нових енергокредитів на EUR100 млн

Україна отримала 400 додаткових квот для вантажних перевезень до Азербайджану та Боснії і Герцеговини

Україна має намір домовитися з Австралією про усунення подвійного оподаткування доходів – проєкт конвенції

Кабмін розподілив 6,2 млрд грн на "вчительську доплату"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА