Інтерфакс-Україна
12:15 17.10.2022

"Укренерго" працює над усуненням наслідків атаки на об'єкти енергетичної інфраструктури

1 хв читати
"Укренерго" працює над усуненням наслідків атаки на об'єкти енергетичної інфраструктури

Ремонтні бригади НЕК "Укренерго" вже працюють над усуненням наслідків російської терористичної атаки на об'єкти енергетичної інфраструктури у центральному та північному регіонах України.

"Ситуація в енергосистемі контролюється. Проте диспетчерський центр "Укренерго" не виключає можливості запровадження графіків аварійних відключень. Тому важливо дотримуватись режиму економного споживання електроенергії по всій країні, особливо у вечірні години доби", - наголошується в повідомленні компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко сподівається на завершення наступного тижня переговорів з ЄС щодо умов торгівлі на найближчі роки

МХП вважає найбільш пріоритетними ринками для експорту агропродукції ЄС, Велику Британію, Японію, США і Канаду

США витратили 15-20% свого світового запасу протиракет до комплексу THAAD всього за 11 днів ірано-ізраїльскої війни - ЗМІ

Імпорт в Україну легкових авто за 5 міс. збільшився на 5%

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Україна за 5 міс. зберегла імпорт вантажних авто на торішньому рівні

Законопроєкт про страхування військових ризиків спрямований на створення в Україні внутрішнього механізму перестрахування - НАСУ

Агропідприємство в Харківській області постраждало від обстрілу, збитки становлять близько 300 млн грн

Курс євро до гривні у понеділок вчергове сягне історичного максимуму – 48,78 грн/1EUR

Зеленський розширив Раду з питань підприємництва до 11 галузевих комітетів – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА