Інтерфакс-Україна
16:16 20.10.2022

Влада Львівської області закликає знизити споживання електрики на 15%

1 хв читати
Влада Львівської області закликає знизити споживання електрики на 15%

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький закликав мешканців області скоротити споживання електрики на 15%, щоб уникнути перевантаження енергосистеми.

"Дякую людям, які відреагували на заклики і почали рідше користуватися електроприладами. Завдяки цьому протягом кількох днів рівень споживання електроенергії у Львівській області був на 10% нижчим від звичайного, але тепер ми знову фіксуємо зростання. Щоб не перевантажувати енергосистему, ми маємо знизити рівень споживання на 15%", – написав Козицький у своєму телеграм-каналі.

Він також повідомив, що Львівська ОВА готує наказ про обмеження роботи зовнішньої реклами та підсвічування під час комендантської години, тобто з півночі до п'ятої години ранку.

"Також завтра проведу зустріч із представниками галузевих асоціацій нашої області. Обговоримо можливість зменшення потужностей та переходу на роботу в нічний час", - написав Козицький.

Вуличне освітлення залишається працювати з міркувань безпеки, але найближчим часом планується врегулювати питання підсвічування споруд та пам'яток.

Обмеження щодо максимального зменшення використання електроенергії з 7:00 до 23:00 продовжили до 21 жовтня включно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп оголосив нові тарифи на імпорт товарів із Молдови, Брунею, Філіппін, Іраку, Алжиру та Лівії

Квотування експорту масла в ЄС призвело до зростання цін на внутрішньому ринку - аналітики

СБ надасть ще $116 млн гранту для підтримки системи теплопостачання в Україні – представниця банку на URC-2025

Усі великі трейдери повернулися в Україну і щороку залучають до $15 млрд для експорту українського зерна - УЗА

"Укрнафта" в 2026р планує побудувати 420 МВт газової генерації та великий проєкт CCHP – глава компанії на URC-2025

Україна у 2025/26 МР виростить 83 млн тонн зернових та олійних, що на 5,5% більше, ніж у минулому сезоні – прогноз УЗА

Інфляція в Україні у червні-2025 впала до 0,8%, у річному вимірі - до 14,3% - Держстат

"Укренерго" закликало ощадливо споживати е/е у середу з 16:00 до 22:00

Видача автобусних ліцензій у I пів.-2025 впала до 176 через наповнення ринку та жорсткіші умови видачі – ДСБТ

Мідь оновила історичний максимум на новинах про мита на імпорт у США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА