Інтерфакс-Україна
11:37 21.10.2022

"Укренерго" в п'ятницю також обмежить споживання е/е у центральних областях

1 хв читати
"Укренерго" в п'ятницю також обмежить споживання е/е у центральних областях

НЕК "Укренерго" у п'ятницю також запровадить тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в центральних областях.

"Диспетчерський центр "Укренерго" вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях. Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання", - йдеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що диспетчери НЕК приймають рішення про тимчасове відключення, якщо в якомусь регіоні вони бачать зростання споживання, а найближчим часом туди неможливо доставити більше електроенергії з огляду на зруйновану Росією енергетичну інфраструктуру.

"Відповідно, ваше ощадливе енергоспоживання може допомогти уникнути примусових відключень - пам'ятайте про це", - наголосили в "Укренерго".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держбюджет-2026 не передбачатиме збільшення навантаження і переведення вчителів на строкові контракти

"Нафтогаз" з травня імпортував 4,4 млрд куб. м газу, до кінця року цей показник зросте до 5 млрд куб. м – комерційний директор

Європейська Рада і Європарламент узгодили план припинення імпорту російського газу

ЄБРР надав Креді Агріколь банку гарантію для кредитування бізнесу на EUR150 млн

Швеція виділяє новий пакет цивільної допомоги Україні на суму EUR100 млн

ЄБРР надасть "Укргідроенерго" EUR75млн та розраховує на доповнення його інвестгрантами на EUR20 млн

Торговельні площі першого та мінус першого поверхів ТОК "Gulliver" відкриють з 12 грудня 2025 року

Врожай картоплі в сезоні-2025 в Україні на 50% вище за торішній – Інститут картоплярства

Мін’юст спростовує інформацію щодо "нових правил" купівлі нерухомості з 1 січня 2026 року

Клієнти банків отримали змогу в режимі 24/7 відстежувати проходження своїх платежів – НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА