Інтерфакс-Україна
14:09 02.11.2022

Запорізька АЕС відновила теплопостачання Енергодару після переведення двох блоків у стан гарячого зупину

1 хв читати
Запорізька АЕС відновила теплопостачання Енергодару після переведення двох блоків у стан гарячого зупину

Силами українського персоналу Запорізької АЕС у середу відновлено теплопостачання в Енергодарі, повідомила пресслужба НАЕК "Енергоатом".

"Також у житлових будинках з'явилася гаряча вода. Це стало можливим після переведення двох блоків станції у стан гарячого зупину. Зараз працівники Запорізької АЕС продовжують виконувати роботи із запуску систем відновлення теплопостачання в місті Енергодар", - зазначено в повідомленні компанії.

У НАЕК наголосили, що наразі температура води становить 51°C. Цього недостатньо для забезпечення Енергодару теплопостачанням та гарячою водою в повному обсязі, проте навіть така температура дає можливість уберегти комунальні мережі міста від пошкодження в разі настання холодів.

В "Енергоатомі" нагадали, що ще з травня тепло- та водопостачання енергодарців забезпечує Запорізька АЕС, а не Запорізька ТЕС, яку через терористичні дії російських окупантів довелося зупинити.

Як повідомлялося, всі блоки Запорізької АЕС з 11 вересня перебували в стані холодного зупину внаслідок постійних обстрілів ЗАЕС російськими військовими та руйнування енергетичної інфраструктури.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА