Інтерфакс-Україна
16:56 15.11.2022

ДТЕК попередив про екстрені відключення у Києві та області за командою "Укренерго" через російські ракетні обстріли

1 хв читати
ДТЕК попередив про екстрені відключення у Києві та області за командою "Укренерго" через російські ракетні обстріли

У Києві та області через російські ракетні обстріли розпочалися екстрені відключення електроенергії, повідомив енергохолдинг "ДТЕК" у вівторок увечері.

"Через ракетні обстріли з боку Росії за розпорядженням НЕК "Укренерго" змушені розпочати екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні. Графіки стабілізаційних відключень поки що не діють! Просимо й надалі споживати електроенергію помірно!" - йдеться у повідомленні ДТЕК.

"Енергетики ДТЕК разом із фахівцями НЕК "Укренерго", іншими екстреними службами та органами державної влади роблять все можливе для якнайшвидшої стабілізації ситуації", - додали в компанії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр фінансів України оцінює дефіцит фінансування на 2026р у EUR16 млрд

Україна отримає від Японії понад $246 млн

Міністри фінансів G7 обговорили варіанти посилення тиску на РФ

Ексголова Держтуризму Олеськів: ЄС посилює довіру до туристичного ринку, захищаючи споживачів і бізнес, а Україна досі стоїть на місці

Держгеонадра призначили на 11 грудня аукціон на 4 вуглеводневі ділянки за ціною в 0,5 млрд грн

Обсяг поставок LNG із США "Нафтогазом" та ORLEN досяг 400 млн куб. м

Рішення суду ЄС скасовує держфінансування проєкту АЕС "Пакш-2" в Угорщині, але не забороняє будівництво

Банки з часу підписання меморандуму в червні-24 видали енергокредитів на 1,4 ГВт

"Метінвест" завершив I півріччя зі збитком $58 млн, EBITDA знизилось на 49%

Україна відкриє рахунок в НБУ для акумуляції внеску в бюджет ЄС, проте просить відтермінувати деякі норми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА