Інтерфакс-Україна
14:19 17.11.2022

ФГВФО у повному обсязі розрахувався з кредиторами банку "Аркада"

1 хв читати
ФГВФО у повному обсязі розрахувався з кредиторами банку "Аркада"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) у повному обсязі розрахувався із кредиторами банку "Аркада", окрім колишніх власників та пов'язаних осіб, повідомила пресслужба регулятора у четвер.

За повідомленням, задовольнити вимоги кредиторів вдалося завдяки продажу майнових прав на будівлю центрального офісу банку на вул. Ольгинська у Києві за 351 млн грн ТОВ "Системойлінженеринг".

Як повідомила пресслужба Фонду агентству "Інтерфакс-Україна", станом на 1 жовтня ФГВФО виплатив кредиторам банку 278,9 млн грн.

Як повідомлялося, Національний банк України 25 серпня 2020 року зарахував банк "Аркада" до категорії неплатоспроможних у зв'язку зі зменшенням нормативів капіталу менш як до однієї третини мінімального встановленого рівня (у зв'язку із втратою основного активу – будівлі головного офісу та відповідної земельної ділянки), а 24 вересня ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

Ліквідацію банку "Аркада" ФГВФО розпочав 25 вересня 2020 року, яка, за оцінками Фонду, триватиме до 24 вересня 2023 року.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 серпня 2020 року за розміром загальних активів банк "Аркада" посідав 45-е місце (1,877 млрд грн) серед 75 банків країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США запроваджують санкції проти китайського нафтопереробного заводу за купівлю іранської нафти - Держдеп

Макроситуація в Україні в І кв.-2025 краща за попередні очікування – міністр фінансів

"Контінентал" у сезоні-2025 відведе під сою 96 тис. га

Балтійські порти залишаються важливими альтернативними шляхами для українського агроекспорту - думка

Молдовська залізниця має намір перевозити вантажі паромною переправою Чорноморськ-Батумі

З 1 липня в Україні відбудеться перехід на номінальну напругу 230/400 В відповідно до євростандарту

Надходження від акцизу в I кв.-2025 перевищили план майже на третину - голова ДПС

"ArcelorMittal Кривий Ріг" висловив різкий протест штучному збільшенню тарифів "Укрзалізницею"

Золото вперше перевищило $3300 на тлі глобальної невизначеності

"Нафтогаз" у березні-2025 збільшив сплату податків до бюджету на 41%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА