Інтерфакс-Україна
13:25 22.11.2022

Єврокомісія надасть Україні ще EUR2,5 млрд – фон дер Ляєн

1 хв читати
Єврокомісія надасть Україні ще EUR2,5 млрд – фон дер Ляєн

Європейська комісія надає ще EUR2,5 млрд для України, повідомила голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн у твіттері у вівторок.

"Ми плануємо виділити EUR18 млрд на 2023 рік із регулярним наданням коштів. Для термінового відновлення, яке приведе до швидкого та успішного відновлення країни. Ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки потрібно", - додала вона.

Як повідомлялося, ЄС оголосив про плани надати EUR18 млрд Україні у 2023 році у вигляді рівномірно розподілених у часі траншів. Ці кошти буде спрямовано на підтримку роботи енергетичної інфраструктури та системи охорони здоров'я, а також фондів для виплати зарплат і пенсій.

Високий представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель заявив, що загалом військова допомога ЄС та держав Євросоюзу Україні сягає EUR8 млрд, і закликав не плутати з допомогою лише в рамках Європейського фонду миру, яка становить EUR3,1 млрд.

Пізніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна з початку повномасштабної війни отримала понад $23 млрд міжнародної фінансової допомоги, із них $4,8 млрд від ЄС та $8,5 млрд – від США.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні зростає кількість водоканалів з ВДЕ для стабілізації енергопостачання і водозабезпечення – НКРЕКП

"Українські розподільні мережі" роз'яснили різницю між п'ятьма видами графіків обмежень е/е, які застосовує "Укренерго"

Врожай-2025 буде на 6% більшим за минулорічний завдяки зерновим культурам - міністр

Замголови профільного комітету Ради наполягатиме на фінансуванні держзамовлення на пасажирські вагони для КВБЗ

Уряд компенсуватиме 30% тіла кредиту, залученого фізособами для придбання електрогенеруючих установок з альтернативних джерел енергії

Український агробізнес попри війну має переваги, які забезпечують його стабільність – дослідження Agrohub

Україна повинна переглянути механізм проведення аукціонів з ВДЕ – Пакет розширення

Продажі новорічних товарів у "Епіцентрі" виросли на 40%

"Укрзалізниця" планує підвищити ціни на СВ та 1-й клас Інтерсіті

Україні не вдасться відновити 30-40% газовидобутку протягом ОЗП – директор ЦДЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА