Інтерфакс-Україна
11:16 24.11.2022

ПриватБанк та Ощадбанк збільшили ліміти на зняття готівки у своїх банкоматах для карток всіх банків

1 хв читати
ПриватБанк та Ощадбанк збільшили ліміти на зняття готівки у своїх банкоматах для карток всіх банків

Державний ПриватБанк (Київ) з 23 листопада збільшив ліміт на зняття готівки у банкоматах своєї мережі для іноземних карток та карток інших банків до 20 тис. грн за одну операцію раз на три години, повідомила пресслужба фінустанови у четвер.

"Збільшення лімітів на переведення в готівку карт всіх українських та зарубіжних банків дозволить клієнтам усіх банків за необхідності отримати доступ до готівкових коштів", - повідомив член правління ПриватБанку із питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, якого процитувала пресслужба.

Наразі у мережі ПриватБанку працюють понад 5 тис. банкоматів у всіх регіонах України.

Пресслужба банку уточнила агентству "Інтерфакс-Україна", що раніше ліміт зі зняття у банкоматах ПриватБанку за чужими та іноземними картками становив 10 тис. грн.

Зі свого боку збільшив ліміти на зняття готівки з карток інших банків та Ощадбанку - до 50 тис. грн з однієї картки на добу, прирівнявши її до лімітів за власними картками.

"Ми із задоволенням підтримали ініціативу Нацбанку щодо введення банкоматного "національного роумінгу" та скасували окремі ліміти на зняття готівки для карток інших банків", - процитувала пресслужба голову Ощадбанку Сергія Наумова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" має в 5 разів більше електровозів ніж тепловозів – голова правління

НАБУ пропонує Нацбанку та Раді запровадити облік ввезення готівкової валюти в Україну

ЄС розглядає можливість виділення Україні гранту в розмірі EUR90 млрд, якщо план щодо використання активів РФ провалиться

Bolt прагне довести кількість жінок-водійок до 50%, нині їх менше 10%

"Укрнафта" розпочала продаж зимового дизпалива

Молокопереробні підприємства надають найбільші знижки на сметану і вершки - аналітики

"Ліси України" на форвардних торгах на І пів.-2026 реалізували 100% виставленої на продаж лісопродукції

Місія МВФ почала дискусії в Києві щодо нової програми EFF

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА