Інтерфакс-Україна
16:30 24.11.2022

"ArcelorMittal Кривий Ріг" через обстріл енергоінфраструктури призупинив виробництво

1 хв читати
"ArcelorMittal Кривий Ріг" через обстріл енергоінфраструктури призупинив виробництво

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР, Дніпропетровська обл.) через масований російський ракетний обстріл об'єктів критичної інфраструктури в Україні критично обмежив споживання електроенергії та призупинив більшість виробничих процесів.

Згідно з інформацією компанії у четвер, наявних обсягів електроенергії недостатньо, щоб підтримувати виробництво навіть на рівні 20% потужності.

"АМКР тимчасово припинив виплавку сталі та виробництво прокату. Зараз у роботі залишаються тільки коксові батареї №5, 6. Ще дві коксові батареї (№3,4) та доменна піч №6 перебувають у режимі гарячої консервації. Обидві кар'єри підприємства та фабрики ГЗК – знеструмлені", - констатовано в інформації компанії.

Також повідомляється, що 106 шахтарів, які через знеструмлення шахти залишалися під землею, успішно виведено на поверхню.

"Підприємство повернеться до нормального режиму роботи підприємства, щойно фахівцям вдасться відновити енергетичну інфраструктуру України", - констатовано в пресрелізі.

ArcelorMittal Кривий Ріг - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури та катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг" та низкою малих компаній, зокрема, ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

Як повідомлялося, в енергосистемі України вдень 23 грудня вперше було зафіксовано блекаут через російські обстріли, зокрема, було відключено від мережі всі атомні електростанції.

ОСТАННЄ

БЕБ викрило підпільну мережу з виготовлення й продажу вейпів і вилучило обладнання та продукцію на 50 млн грн

Українські акції та єврооблігації дорожчають на оптимізмі щодо переговорів про припинення війни

Львів звернувся до Туска через зрив польською фірмою будівництва сміттєпереробного заводу

Бізнес підтримує пом’якшення валютних обмежень, водночас сподівається на розгляд інших пропозицій

Глава МЗС Румунії та Свириденко домовилися посилити співпрацю між економіками країн, включаючи румунську участь у відбудові

Компанія BIP ініціювала створення в Харкові першого підземного індустріального парку

Ціни на вершкове масло після вичерпання квот на поставки до ЄС знизяться

Повернення форвардів дозволить бізнесу ефективніше управляти валютними ризиками – банкіри

Уряд відшкодовуватиме фермерам 25% витрат на виробництво чи реконструкцію потужностей

Працівник ОП Брусенко змінив Роднянського у наглядовій раді Ощадбанку як представника держави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА