Інтерфакс-Україна
15:35 26.11.2022

Німеччина надасть додатково 15 млн євро для поставок зерна з України - Шольц

1 хв читати
Німеччина надасть додатково 15 млн євро для поставок зерна з України - Шольц

Німеччина надасть додатково 15 млн євро для поставок зерна з України в рамках Всесвітньої продовольчої програми, заявив, виступаючи по відеозв'язку на саміті з продовольчої безпеки в Києві федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц.

"Саме зараз, коли ми говоримо, судно Всесвітньої продовольчої програми, спонсороване Німеччиною, прямує в Ефіопію з українським зерном", - сказав він.

Шольц наголосив, що "голод ніколи не можна використовувати як зброю. Саме тому ми не можемо миритися з тим, що спостерігаємо сьогодні".

"Ми знаємо, що націлившись на сільськогосподарську інфраструктуру в Україні і блокуючи Чорноморські порти протягом місяців, Росія тільки погіршила ситуацію з продовольством у світі", - зазначив він.

"Ми зібралися, щоб послати чіткий сигнал – ми не приймаємо цинічну війну Росії. Саме тому ми з радістю беремо участь у програмі Graine from Ukraine", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майбутній обсяг квот може бути не такий, як у попередніх умовах лібералізації торгівлі, допускає Стефанішина

Уряд звернеться до Ради, якщо в 2-му півріччі буде потреба у збільшенні видатків на ЗСУ, - Шмигаль

Валютна лібералізація НБУ відповідатиме принципу "нові гроші – нові умови", обсяг старих зобов’язань завеликий

Капіталізація Tesla впала на $153 млрд через публічну сварку Маска з Трампом

НБУ фіксує спад чистого попиту на готівковий долар за незмінності попиту на євро

Прибуток видобувної галузі України у 2024р подвоївся за зростання виручки на 27,8% – дослідження

Єврокомісія оприлюднила обсяги квот на українську агропродукцію після завершення дії автономних торговельних заходів

BGV Group відновлює роботу заводів "Аерок" та продаж продукції під брендом Poriston

Експорт е/е у травні скоротився на 41%, імпорт виріс на 4% – DiXi Group

Anglo American готується розпочати офіційну процедуру продажу De Beers

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА