Інтерфакс-Україна
16:13 28.11.2022

Через екстрені відключення споживання побутових споживачів Києва обмежено до 4-6 годин за добу - "ДТЕК КЕМ"

1 хв читати
Через екстрені відключення споживання побутових споживачів Києва обмежено до 4-6 годин за добу - "ДТЕК КЕМ"

У Києві за розпорядженням НЕК "Укренерго" тривають екстрені відключення електроенергії, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на устаткуванні, повідомили у "ДТЕК Київські електромережі".

За даними компанії, 58% виділеного оператором ліміту потужності йде на забезпечення критичної інфраструктури: лікарень, насосних і теплових пунктів, а для живлення побутових споживачів є лише 42% потужності, що залишилася.

"Робимо все можливе, щоб подавати світло кожному клієнту по 2-3 години двічі на добу. Щойно вдасться збалансувати ситуацію - повернемося до відключення за графіками. Слідкуйте за оновленням інформації. Просимо максимально обмежити споживання електроенергії, щоб допомогти енергетикам збалансувати енергосистему", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, дефіцит потужності в українській енергосистемі на ранок понеділка зріс до 27%, порівняно з 20% на ранок неділі. Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на декількох електростанціях. Водночас споживання продовжує зростати через погіршення погодних умов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сьогоднішні власники валютних ОВДП не зможуть їх продати без змін Нацбанком його регулювання

Зеленський обговорив з міністром фінансів довгострокові перспективи України

АМКУ надав дозвіл на концентрацію 100% акцій ОГХК підконтрольним NEQSOL Holding ТОВ "Цемін Україна"

БЕБ підозрює 50 тис. ФОП у протиправних схемах, більшість з них - молодь

АМКУ оштрафував ДМЗ групи DCH Ярославського на 350 тис. грн за неподання інформації

Фармацевти звертаються до президента із закликом захистити реформу та зберегти прозорі правила на ринку

Чистий прибуток Укрексімбанку у І кв.-2025 зріс на 26,0% – до 2,4 млрд грн

Власник "Київхліба" заснував власне аграрне підприємство і цьогоріч отримає перший врожай

Обсяги виробництва молока в січні-квітні на 4% менше минулорічних, експорт під загрозою через очікувані квоти ЄС

Україна та МВФ досягли домовленості на рівні персоналу щодо 8-го перегляду програми EFF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА