Інтерфакс-Україна
09:07 29.11.2022

Нацбанк України має намір операційно з'єднати мінімум 1000 банківських відділень у "Банк Незламності"

2 хв читати
Нацбанк України має намір операційно з'єднати мінімум 1000 банківських відділень у "Банк Незламності"

Національний банк України наразі сконцентрований на забезпеченні безперервності роботи системи, враховуючи енергетичний терор, який вчиняє РФ, заявив голова НБУ Андрій Пишний на зустрічі з послами країн G7 та ЄС у Києві, що відбулася у понеділок.

"Зараз ми працюємо над розробкою проєкту, який умовно називаємо "Банк Незламності" або "Power Banking" – це периметр, побудований на основі щонайменше 1000 банківських відділень, які будуть  операційно поєднані фактично в одну мережу, що працюватиме в умовах надзвичайно критичної ситуації" , - написав він у фейсбуці у ніч на вівторок.

Пишний зазначив, що недавні ракетні атаки призвели до тимчасового блекауту, але жодних системних збоїв у роботі банківської системи не було.

"Це наслідок злагодженої взаємодії нашої команди та банків, і ми й надалі посилюємо захист", – наголосив глава НБУ.

Як повідомлялося, у день блекауту, 23 листопада, за даними Нацбанку кількість працюючих банківських відділень становила понад 1,5 тис., банкоматів – понад 3,8 тис., тоді як на початок жовтня в Україні було 5516 відділень, а на початок вересня 15,403 тис. банкоматів.

Наступного дня НБУ повідомив, що системно-важливі банки, яких налічується 14, визначили перелік чергових відділень, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги навіть за умов тривалої відсутності енергопостачання. До нього увійшли 760 відділень у Києві та 275 – у населених пунктах 22 областей.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Доходи загального фонду держбюджету в травні-2025 зросли на 34,5% до травня-2024

Зростання капінвестицій в Україні в І кв.-2025 уповільнилося до 32,5%

РФ за три роки війни отримала EUR 883 млрд. доходів за продаж нафти та газу

Міненерго США скасовує держпідтримку проєктів у сфері чистої енергетики на $3,7 млрд

"Нібулон" удосконалив свої лабораторії для перевірки нішевих культур

Україна з 2 червня має сплатити за ВВП-варантами $665,5 млн, але надалі наполягає на їх реструктуризації

Бізнес має активно входити в освітнє середовище, передавати технології і формувати готового до роботи фахівця - думка

Акціонери "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет" проведуть збори з призначення аудитором компанію "Лукас Аудит"

Видатки бюджету-2025 буде збільшено, джерелами стануть краще адміністрування та ОВДП – міністр фінансів

Уряд затвердив ціну продажу "Вінницяпобутхіму" – 301,4 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА