Інтерфакс-Україна
17:28 29.11.2022

"Укрзалізниця" з 11 грудня відновлює сполучення зі Словаччиною

1 хв читати
"Укрзалізниця" з 11 грудня відновлює сполучення зі Словаччиною

АТ "Укрзалізниця" з 11 грудня повертає міжнародне сполучення Мукачево – Чоп – Чєрна-над-Тисою – Кошиці.

Згідно з повідомленням у телеграм-каналі УЗ у вівторок, два потяги курсуватимуть щодня.

Потяг №960/961 Кошиці - Мукачево вирушатиме з Кошиць о 8:46 із прибуттям до Мукачева о 14:00. Назад із Мукачева поїзд вирушатиме о 14:48 та прибуватиме до Кошиць о 18:17.

Потяг №962/963 Кошиці - Мукачево вирушатиме з Кошиць о 11:46 і прибуватиме до Мукачева о 16:53. Назад із Мукачева поїзд вирушатиме о 18:16 та прибуватиме до Кошиць о 21:33.

Поїзди проходитимуть через станцію Чоп: у напрямку Мукачева – о 12:00 та 14:51, у напрямку Кошиць – о 16:13 та 19:26. Це дасть змогу пасажирам із різних куточків країни зручно пересісти на поїзди з/до Кошиць.

Квитки вже доступні в касах вокзалів і безпосередньо на борту поїздів.

Цей рейс стане 13-м міжнародним залізничним сполученням для українців.

Джерело: https://t.me/UkrzalInfo/3622

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін полегшив процедури для ввезення обладнання для власних потреб для проєктів зі значними інвестиціями

Кабмін затвердив порядок перетворення держпідприємства в державне некомерційне товариство

Кабмін продовжив до 31 березня 2027р можливість аграріям пролонгувати кредити по "5-7-9%" за договорами у 2022-2025рр

Саудівська Аравія в жовтні помітно знизить ціни на нафту для Азії та Європи

Без структурної реформи системи протимінної діяльності очищення сільгоспугідь розтягнеться на десятиліття - Рахункова палата

Україна пропонує хвостосховища та відходи ГМК як альтернативні родовища ритичних матеріалів – Мінекономіки

Соболев: Мінекономіки та НБУ напрацьовують механізми для вдосконалення валютного контролю

Україна оголосила конкурси на угоди з розподілу продукції на Межигірську та Свічанську вуглеводневі ділянки

"Енергоатом" від початку року сплатив 102 млрд грн за послугу ПСО й покрив 100% її вартості за січень-серпень

ПриватБанк та IFC запустили механізм розподілу ризиків на $100 млн для МСП та торгових гарантій на $20 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА