Інтерфакс-Україна
17:28 30.11.2022

Одна з великих торгових мереж оцінила свої збитки через блекаут у 10 млн грн на добу – голова ЄБА

1 хв читати
Одна з великих торгових мереж оцінила свої збитки через блекаут у 10 млн грн на добу – голова ЄБА

Український ритейл досить вразливий під час блекаутів і зазнає великих втрат навіть за наявності генераторів, за добу відключення електроенергії велика торговельна мережа втрачає мільйони гривень, повідомила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Анна Дерев'янко.

"Сектор ритейлу досить вразливий, особливо ритейл, який торгує, зокрема, товарами, що швидко псуються. Вони, звичайно, з генераторами, але, проте, ці шалені блекаути дуже сильно впливають на їхню операційну діяльність", - зазначила вона на брифінгу в середу.

Дерев'янко уточнила, що за підрахунками однієї великої торгової мережі, одна доба зупинки відсутності подачі електроенергії коштували компанії близько 10 млн грн.

"Для роздрібної мережі це досить велике випробування", – прокоментувала цю цифру виконавчий директор ЄБА.

З її слів, масові відключення світла стали великим випробуванням для всіх секторів бізнесу. Поки що компанії не закриваються, але деякі вже розглядають можливість припинення виробництва, зазначила Дерев'янко.

На сайті ЄБА уточнюється, що серед її компаній-учасників такі торгові мережі як Auchan Україна, "ІКЕА Ритейл Україна" та "Тревел Ритейл Україна" (магазини Duty-free).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

Собівартість будівництва житла в Україні у 2026р помірно зростатиме у межах 10-15% – прогноз забудовників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА