Інтерфакс-Україна
18:55 05.12.2022

"Укравтодор" відкрив рух відновленим мостом на "Варшавці" у Житомирській області

1 хв читати

Держагентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") у понеділок запустило рух відремонтованим мостом через річку Ірша на міжнародній трасі М-07 Київ – Ковель – Ягодин поблизу села Українка.

До цього транспорт рухався тимчасовою переправою поряд з мостом, який ремонтували.

Під час ремонту шляховики демонтували мостове полотно і тротуарні консолі, шафну стінку, перехідні плити з київського боку; влаштували ригелі на опорах, шафну стінку та перехідні монолітні плити з боку Києва; влаштували балки між опорами 0-5, відремонтували опори.

Також на мосту замінили бар'єрне та перильне огородження на всій довжині мосту та на підходах, уклали асфальтобетонне покриття на мосту та підходах до нього, намалювали розмітку.

Попереду – фарбування опор, балок і ригелів захисною фарбою та завершення організації руху.

Траса М-07 з'єднує Київську та Житомирську області, об'єднує п'ять областей країни та веде до українсько-польського пункту пропуску "Ягодин-Дорогуськ", тому відновлення проїзду на всій її протяжності є національним пріоритетом.

Як повідомлялося, у березні внаслідок ворожих артобстрілів міст було пошкоджено, а рух транспорту ним - закрито. За місяць для безпечного проїзду облаштували тимчасову переправу паралельно з мостом.

 

 

ОСТАННЄ

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

Кількість виявлених податковою порушень оформлення трудових відносин за 6 міс. зменшилася вчетверо, обсяги штрафів - втричі

Свириденко доручила Марченку винести на уряд рішення про конкурсну комісію для відбору керівника митниці

Укргазбанк продав центральний офіс на Печерську за 317,9 млн грн

KLR Bus інвестував 40 млн грн у автобусний термінал у Хмельницькому

Магомедов: З 4 серпня клієнти "Фрідом Фінанс" можуть почати оформлювати звернення для повернення активів

Ощадбанк спростовує заяву "Три О" про передачу Gulliver в управління держбанкам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА