Інтерфакс-Україна
09:21 06.12.2022

"Укрзалізниця" повідомляє про затримку 15 поїздів на півгодини і більше та повне відновлення напруги в мережі

1 хв читати
"Укрзалізниця" повідомляє про затримку 15 поїздів на півгодини і більше та повне відновлення напруги в мережі

Напруга на всіх електрифікованих ділянках мережі "Укрзалізниці", частково порушена через російські ракетні обстріли в понеділок, відновлена, поїзди повертаються до руху за графіком, повідомляє "Укрзалізниця".

"Маємо напругу на всіх ділянках, тож "витягуємо" вчорашні спізнення та повертаємось до графіка. Наразі 15 поїздів затримуються більш ніж на півгодини", - йдеться у повідомленні компанії у телеграмі у вівторок уранці.

Згідно з ним, найбільшу затримку мають поїзди №191/192 Одеса - Краматорськ (+3 год 59 хв), №91/92 Одеса - Харків (+3 год 59 хв), №101/102 Херсон - Київ (+1 год 50 хв) та №25/26 Одеса - Рахів (+1 год 02 хв).

"Укрзалізниця" зазначила, що пасажирам, які прибули вночі (зокрема з краматорського рейса до Києва), організовано розвезення автобусом містом, пересадки на найближчі зручні рейси та зручне очікування на вокзалі.

Джерело: https://t.me/UkrzalInfo/3648

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр фінансів Марченко вважає, що Україна може продовжити роботу за чинною програмою МВФ, але не виключає нової

Йде робота над тимчасовим фінінструментом, щоб пенсійні накопичення були збережені і захищені від інфляційного впливу - Улютін

Україна продовжує домовлятися з Азербайджаном про нові поставки газу – Гринчук

Вчительська доплата в 2 тис. грн буде збережена в 2026р - Лісовий

Мінфін планує пройти 2026р без підвищення податків з розрахунком на детінізацію та перезавантаження фіскальних органів

Україна в 2025р ввела 600 МВт розподіленої генерації, до кінця року очікується ще приблизно 800 МВт – Гринчук

Україна на початок ОЗП має накопичити щонайменше 13,2 млрд куб. м газу – Гринчук

Проєкт Програми дій уряду включає плани для Мінекономіки щодо “промислового безвізу” та експортної стратегії до 2030р.

Мінфін України будуватиме проєкт держбюджету-2026 із розрахунку продовження війни весь наступний рік

Ощад на початок серпня видав енергокредитів фізособам на понад 1 млрд грн – спецпроєкт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА