Інтерфакс-Україна
21:17 06.12.2022

Ціни на батареї для електромобілів у 2022 р. зросли вперше за десятиліття

1 хв читати
Ціни на батареї для електромобілів у 2022 р. зросли вперше за десятиліття

Ціни на літій-іонні батареї для електромобілів з початку року зросли на 7%, до $151 за кВт.год., зафіксувавши підйом уперше з початку ведення підрахунків у 2010 році, йдеться у звіті BloombergNEF.

Експерти прогнозують, що наступного року розцінки піднімуться до $152 за кВт.год. на тлі зростання попиту з боку автовиробників.

У 2010 році батареї коштували $1160 за кВт.год., і представники галузі сподівалися, що згодом ціни впадуть до $100 за кВт.год., що дозволить електромобілям краще конкурувати з машинами з двигунами внутрішнього згоряння.

Проте з початку 2021 року ціни на літій злетіли вдесятеро, а на нікель - на 75%, що сильно збільшило собівартість батарей. BloombergNEF тепер прогнозує, що позначка $100 буде досяжна до 2026 року, а не в 2024 році, як очікувалося раніше.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримає від Японії понад $246 млн

Міністри фінансів G7 обговорили варіанти посилення тиску на РФ

Ексголова Держтуризму Олеськів: ЄС посилює довіру до туристичного ринку, захищаючи споживачів і бізнес, а Україна досі стоїть на місці

Держгеонадра призначили на 11 грудня аукціон на 4 вуглеводневі ділянки за ціною в 0,5 млрд грн

Обсяг поставок LNG із США "Нафтогазом" та ORLEN досяг 400 млн куб. м

Рішення суду ЄС скасовує держфінансування проєкту АЕС "Пакш-2" в Угорщині, але не забороняє будівництво

Банки з часу підписання меморандуму в червні-24 видали енергокредитів на 1,4 ГВт

"Метінвест" завершив I півріччя зі збитком $58 млн, EBITDA знизилось на 49%

Україна відкриє рахунок в НБУ для акумуляції внеску в бюджет ЄС, проте просить відтермінувати деякі норми

Індустріальний парк Innovation Forpost у Дніпрі веде перемовини з першими потенційними орендарями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА