Інтерфакс-Україна
20:48 09.01.2023

Мінекономіки анулювало видачу 83 грантів на переробку на 424,3 млн грн

1 хв читати
Мінекономіки анулювало видачу 83 грантів на переробку на 424,3 млн грн

Міністерство економіки анулювало рішення про надання грантів 83 суб'єктам господарювання на створення або розвиток переробних підприємств, загальна сума цих грантів склала 424,3 млн грн.

Відповідні вісім наказів міністерства, написані в період з 23 по 28 грудня, опубліковані на сайті міністерства.

Відповідно до них, серед зазначених 83 суб'єктів 14 фізосіб.

Зокрема, були анульовані гранти на 8 млн грн для ТОВ "Якабу Трейд", "Омега Три" та "Еколайф-Київ".

Раніше Мінекономіки повідомило, що в 2022 році в рамках програми грантів підприємствам-переробникам їх отримали 178 суб’єктів на загальну суму 958,6 млн грн, за підсумками минулого тижня – 85 на 381,5 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА