Інтерфакс-Україна
15:55 22.01.2023

Ще одне судно доставить українську пшеницю для Ефіопії - Братчук

1 хв читати
Ще одне судно доставить українську пшеницю для Ефіопії - Братчук

Речник Одеської ОВА Сергій Братчук повідомляє, що в рамках "зернової ініціативи" ще одне судно вирушило з порту Чорноморськ із 30 тис. тонн української пшениці для Ефіопії.

"Ефіопія отримає ще 30 тис. тонн української пшениці. Четверте судно в рамках програми #GrainFromUkraine вийшло з порту Чорноморськ", - написав Братчук у телеграм-каналі.

Балкер AMIRA HASNA доставить у порт Джибуті 30 тис.тонн пшениці, а звідти українське зерно буде доставлено в Ефіопію, жителі якої страждають від голоду, додав речник ОВА.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк та Укрексімбанк тимчасово закрили торговельно-офісний комплекс Gulliver, звинувачують ексвласника

Улютін закликав громади дофінансовувати пільгові кредити на житло для переселенців

Ощадбанк у III кв.-2025 збільшив чистий прибуток на 38,6%

Кабмін встановив показник економії енергії у будівлях органів держвлади

Ріст молочних ферм в Україні і збільшення квот на поставки молокопродукції в ЄС дають підстави для оптимізму - СМПУ

Торговельний баланс кондитерської галузі України позитивний, торговельна угода з ЄС є шансом вижити для кондитерів - "Укркондпром"

Україна отримала $177 млн від Світового банку на підтримку охорони здоров’я та фіскального управління

"Укренерго" поновило обмеження електропостачання в усіх регіонах до 22:00

Внесок "ДТЕК Київські електромережі" в підтримку мереж столиці до кінця року перевищить 1 млрд грн – СЕО

ДТЕК Київські електромережі підготував 81 ремонтну бригаду для проходження ОЗП 2025/2026 в столиці – СЕО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА