Інтерфакс-Україна
14:43 24.01.2023

На Хмельницькій АЕС розпочала роботу постійна моніторингова місія МАГАТЕ

1 хв читати
На Хмельницькій АЕС розпочала роботу постійна моніторингова місія МАГАТЕ

Постійна моніторингова місія МАГАТЕ розпочала свою роботу на Хмельницькій АЕС 23 січня, повідомила Державна інспекція ядерного регулювання України (Держатомрегулювання, ДІЯРУ) на своєму сайті у вівторок.

"Минулого тижня такі самі місії Міжнародного агентства з атомної енергії були розпочаті на Південноукраїнській, Рівненській АЕС, а також на Чорнобильській АЕС, що перебуває на етапі зняття з експлуатації", - зазначили в інспекції.

На Запорізькій АЕС, що перебуває під окупацією російських загарбників, фахівці МАГАТЕ на постійній основі працюють з вересня 2022 року.

Як поінформували у ДІЯРУ, на ХАЕС відбулася робоча нарада за участю представників МАГАТЕ, в.о. голови Держатомрегулювання – головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Олега Корікова, а також генерального директора ХАЕС Андрія Козюри. Сторони висловили спільну позицію, що головними завданнями місії є збереження ядерної та радіаційної безпеки на українських ядерних об'єктах за умов війни, яку розв'язала Росія.

При цьому голова Держатомрегулювання Олег Коріков вкотре наголосив на важливості документування всіх впливів на ядерну та радіаційну безпеку, що виникають внаслідок російської агресії, доповнили в ДІЯРУ.

Як повідомлялося, МАГАТЕ розмістило свої постійні моніторингові місії на всіх українських АЕС у відповідь на офіційний запит уряду України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

ЄІБ надає EUR100 млн через Укргаз та Укрексім на зміцнення економічної стійкості та інфраструктури опалення в Україні

Бізнес потребує ефективної та зрозумілої процедури бронювання кадрів через їх дефіцит - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА