Інтерфакс-Україна
16:16 30.01.2023

В Ірпені відремонтовано 380 багатоповерхових і 120 приватних будинків – Маркушин

1 хв читати
В Ірпені відремонтовано 380 багатоповерхових і 120 приватних будинків – Маркушин

В Ірпені вже відремонтовано 380 багатоповерхових і 120 приватних будинків, повідомив мер міста Олександр Маркушин на пресконференції в понеділок.

"Ірпінь – одне з найбільш постраждалих міст. 95% жителів було евакуйовано. Лише у приватному секторі постраждали 3 тис. будинків, з яких 1,5 тис. повністю знищені, а решта підлягає капітальному чи поточному ремонту. Пошкоджено 524 багатоповерхівки, з них 39 повністю знищені, їх треба демонтувати, й половину з них ми вже демонтували", - сказав він.

За словами Маркушина, минулого року вдалося відновити 120 приватних будинків і 308 багатоповерхових. Серед реконструйованих – чотири будинки в рамках пілотного проєкту Irpin Reconstruction Summit та італійського фонду Terre des Hommes Italy.

При цьому він уточнив, що італійці інвестували у відбудову $800 тис.

"Завдяки нашим італійським друзям 450 сімей знову мають свій дім. Але роботи ще дуже багато: доведеться виконати капітальний і поточний ремонт іще майже 140 багатоповерхівок. Ми звертатимемося по допомогу до різних фондів, щоб максимально швидко й ефективно відновити житло. Це наш пріоритет", - сказав Маркушин.

https://www.youtube.com/watch?v=5S2LgI2bC5w

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

G7 і США досягли угоди про податки для компаній

Свириденко сподівається на завершення наступного тижня переговорів з ЄС щодо умов торгівлі на найближчі роки

МХП вважає найбільш пріоритетними ринками для експорту агропродукції ЄС, Велику Британію, Японію, США і Канаду

США витратили 15-20% свого світового запасу протиракет до комплексу THAAD всього за 11 днів ірано-ізраїльскої війни - ЗМІ

Імпорт в Україну легкових авто за 5 міс. збільшився на 5%

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Україна за 5 міс. зберегла імпорт вантажних авто на торішньому рівні

Законопроєкт про страхування військових ризиків спрямований на створення в Україні внутрішнього механізму перестрахування - НАСУ

Агропідприємство в Харківській області постраждало від обстрілу, збитки становлять близько 300 млн грн

Курс євро до гривні у понеділок вчергове сягне історичного максимуму – 48,78 грн/1EUR

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА