Інтерфакс-Україна
07:38 03.02.2023

Продаж пива в Німеччині зріс на 2,7% у 2022 році після трьох років зниження

1 хв читати
Продаж пива в Німеччині зріс на 2,7% у 2022 році після трьох років зниження

Продаж пива в Німеччині в 2022 році зріс на 232,6 млн літрів (на 2,7%) і склав 8,76 млрд літрів, повідомляється у звіті Федерального статистичного управління (Destatis).

При цьому всередині країни реалізація цього напою збільшилася на 4%, а експорт до країн, що не входять до Європейського Союзу, знизився на 12,4%.

Для порівняння: 2021 року загальний обсяг реалізації пива у ФРН скоротився на 2,1%. При цьому зниження зафіксовано за підсумками третього року поспіль.

Цей показник не містить безалкогольне пиво, солодові напої чи пиво, імпортоване з держав, які не є членами ЄС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА