Інтерфакс-Україна
11:32 05.02.2023

У Києві та Київській області частково вводяться стабілізаційні відключення - ДТЕК

1 хв читати
У Києві та Київській області частково вводяться стабілізаційні відключення - ДТЕК

 У Києві та області за командою системного оператора НЕК "Укренерго" вводяться стабілізаційні відключення в певних районах, повідомив енергохолдинг ДТЕК.

"За командою "Укренерго" буде обмежено електропостачання частини Голосіївського, Солом'янського та Печерського районів, а також лівого берега столиці. У Київській області обмеження будуть застосовані в Києво-Святошинському районі", - йдеться в повідомленні в його телеграм-каналі в неділю.

Там наголосили, що це дасть змогу уникнути аварій через перевантаження обладнання.

Водночас через аварію також тимчасово відсутнє світло у Фастівському та Васильківському районах Київської області, уточнили в компанії.

Як повідомлялося, оператори системи розподілу отримали ліміти "Укренерго" тільки з 16:00 до 20:00 неділі і планували пройти день без відключень або з мінімальними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

ЄІБ надає EUR100 млн через Укргаз та Укрексім на зміцнення економічної стійкості та інфраструктури опалення в Україні

Бізнес потребує ефективної та зрозумілої процедури бронювання кадрів через їх дефіцит - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА