Інтерфакс-Україна
18:49 07.02.2023

ФДМ запустить сервіс зберігання та рецензування звітів про оцінку збитків бізнесу від російської агресії

1 хв читати
ФДМ запустить сервіс зберігання та рецензування звітів про оцінку збитків бізнесу від російської агресії

Фонд держмайна України запустить експериментальний сервіс зберігання та рецензування звітів про оцінку збитків, яких зазнали підприємці та бізнес від російської військової агресії.

"Підприємці зможуть самостійно завантажувати звіти про оцінку збитків на рецензування, а фонд перевірятиме їхню відповідність Методиці про оцінку", – йдеться у повідомленні ФДМ у фейсбуці.

Згідно з ним, після рецензування звітів сервіс фонду гарантуватиме їх безпеку, щоб надалі бізнес міг використовувати їх як докази у справах про отримання компенсацій від країни-агресора.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА