Інтерфакс-Україна
07:50 18.02.2023

Чистий продаж НБУ цього тижня знизився до $655,7 млн

1 хв читати
Чистий продаж НБУ цього тижня знизився до $655,7 млн

Чистий продаж доларів Національним банком України (НБУ) цього тижня знизився до $655,7 млн з $671,6 млн тижнем раніше.

Згідно з інформацією Нацбанку на його сайті, з 13 до 17 лютого 2023 року він придбав $4,9 млн, що трохи нижче за звичайні обсяги купівлі в період війни, тоді як продав $660,6 млн порівняно з $679,3 млн тижнем раніше.

На готівковому ринку долар за підсумками тижня подешевшав приблизно на 0,13 грн – близько 39,82 грн/$1, а спред залишився вузьким.

Загалом від початку цього року НБУ придбав на ринку $42,7 млн, тоді як продав $4 млрд 853,6 млн.

Як повідомлялося, обсяг інтервенцій Нацбанку в січні трохи знизився порівняно з груднем - до $3,08 млрд з $3,16 млрд, що більше показників листопада і жовтня - відповідно $1,57 млрд і $2,03 млрд.

Водночас завдяки валютним надходженням від міжнародних партнерів, які перевищили інтервенції НБУ з продажу валюти для підтримки фіксованого курсу, міжнародні резерви Нацбанку в грудні зросли на 1,9%, або на $536,4 млн, а в січні збільшилися ще на 5%, або на $1,4 млрд – до $29,922 млрд.

 

 

ОСТАННЄ

Банківська система в деяких містах переходить на режим роботи Power Banking

ПриватБанк піднявся на 37-ме місце серед найбільших еквайрів світу – Nilson Report

"Давалець" ОПЗ у 2019-21рр Agro Gas Trading подав заявку на участь в конкурсі з приватизації заводу

ЄБРР надасть Укрексімбанку гарантії для розширення кредитування на EUR200 млн

Westinghouse має намір активізувати будівництво ХАЕС-5,6 відразу після закінчення війни – топменеджер компанії

ЄБРР розглядає надання до EUR100 млн на будівництво соціального орендного житла за підтримки благодійної місії Хансена

Бюджетний комітет схвалив до розгляду Радою у вівторок законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 325 млрд грн

"Нібулон" окупив $1 млн інвестицій в цифровий двійник елеваторів на базі ERP менш ніж за рік

Трамп планує укласти справедливу торговельну угоду з Китаєм

Рахункова палата повідомила про усунення порушень на 5 млрд грн у сфері будівництва фортифікацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА