Інтерфакс-Україна
13:08 14.03.2023

"Епіцентр" має намір купити три земельні ділянки у Києві під своїми об'єктами

2 хв читати
"Епіцентр" має намір купити три земельні ділянки у Києві під своїми об'єктами

Група компаній "Епіцентр" має намір придбати у Києві три земельні ділянки сумарною вартістю понад 160 млн грн, на яких розташовані об'єкти мережі "Епіцентр".

Як випливає з порядку денного засідання Київської міської ради, земельні ділянки продаються компанії для будівництва та обслуговування торгових будівель.

Згідно з проєктом рішення, площа земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі Києва становить 0,77 га. Експертна грошова оцінка ділянки становить 31,8 млн грн. Наразі на ділянці розташовані торговий комплекс та офісний центр у власності ТОВ "Епіцентр К" площею 21,4 тис. кв. м.

Площа другої ділянки, на вул.Братиславській, 11 у Дніпровському районі, становить 1,69 га. Як зазначається у проєкті рішення, ринкова ціна ділянки – 58,8 млн грн. На ньому розташований торговий комплекс із паркінгом площею 53,8 тис. кв. м у власності ТОВ "Епіцентр К".

Третя ділянка площею 3,16 га та оцінною вартістю 94,5 млн грн розташована на вул. Віскозній, 4 у Деснянському районі столиці. На ділянці розташовано логістичний центр видачі замовлень площею 19,5 тис. кв. м у власності ТОВ "Епіцентр Н".

ТОВ "Епіцентр К" створено у 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет у Києві у грудні того ж року. Станом на кінець 2022 року мережа компанії об'єднує 74 торгових об'єкти, що діють під брендами "Епіцентр" і "Нова лінія" в різних регіонах країни (ще чотири об'єкти тимчасово закриті).

Унаслідок бойових дій чотири ТЦ "Епіцентр" у Чернігові, Маріуполі, Бучі та Херсоні були дощенту знищені. Незважаючи на суттєві втрати, компанія активно допомагає країні. За її даними, загальна сума допомоги з початку широкомасштабного вторгнення РФ до України становить сотні мільйонів гривень.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ "Епіцентр К" є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) та Тетяна Суржик (0,73%). Власниками ТОВ "Епіцентр Н" є Олександр (50%) та Галина (48%) Гереги, а також ПАТ "ЗНВКІФ "Оферент" (0,7%).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ погіршив прогноз врожаю овочів та плодово-ягідних на 11%, картоплі – на 3%

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА