Інтерфакс-Україна
13:09 14.03.2023

"Укроборонпром" почав виробляти 125-мм снаряди для танків

1 хв читати
"Укроборонпром" почав виробляти 125-мм снаряди для танків

Державний концерн "Укроборонпром" почав виробляти 125-мм снаряди для танкової гармати, повідомляє пресслужба концерну у вівторок.

"Це вже другий боєприпас, виробництво якого підприємства Концерну розгорнули в тісному партнерстві з країною НАТО за кордоном", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що на замовлення Міністерства оборони України вже поставлено першу партію 125-мм снарядів для танків Т-64, Т-72 і Т-80, якими Сили безпеки і оборони України б'ють окупантів.

"Загалом Україна вперше за часи незалежності розгорнула власне виробництво боєприпасів: мінометних мін 82 мм та 120 мм, артилерійських пострілів 122 мм та 152 мм, а тепер і танкового снаряду 125 мм. З міркувань безпеки виробництво винесено за межі країни, однак у створенні боєприпасів беруть участь наші люди: конструктори, технологи, токарі, ливарники тощо", - наголошують у пресслужбі концерну.

Там додають, що нещодавно "Укроборонпром" підписав із Міністерством оборони України контракт на постачання 120-мм мінометних мін, які також створюються у взаємодії з однією країною-членом НАТО.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест" пропонує враховувати розмір бізнесу під час встановлення валютних обмежень

МХП планує збільшити частку EBITDA від небазових продуктів до 50+%, цікавиться ринком овочів

МАГАТЕ не фіксує на майданчику ЗАЕС конкретних дій РФ щодо намагання запуску енергоблоків – очільник ДІЯРУ

"Славскі" та "Рожанка Парк" підпишуть з урядом інвестдоговори про держпільги на реалізацію курортів у Карпатах

Експорт зерна в 2024/25 МР менше за минулорічний на 8 млн тонн - Мінагрополітики

"Ліси України" у 2025р. витратять 500 млн грн на будівництво доріг

Результати роботи ТЦ Arricano у Кривому Розі та Запоріжжі демонструють перспективи відбудови і розвитку цих міст

Підприємства АПК у I кв.-2025 очолили рейтинг найзбитковіших видів економічної діяльності – Южаніна

Українська титанова "Велта" отримала третій патент у США

IDS Ukraine на базі Миргородського заводу ввела в дію сонячну електростанцію потужністю 1,4 МВт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА