Інтерфакс-Україна
20:18 20.03.2023

БЕБ обвинувачує всесвітньо відомий бренд таксі в несплаті 52 млн грн податків

1 хв читати
БЕБ обвинувачує всесвітньо відомий бренд таксі в несплаті 52 млн грн податків

Бюро економічної безпеки (БЕБ) України заявило про викриття детективами його територіального управління схеми ухилення представництва "всесвітньо відомого бренду таксі" від оподаткування на загальну суму 52 млн грн шляхом незаконного переведення в готівку коштів, призначених для утримання служби в Україні.

"Директор і головний бухгалтер компанії організували схему, за якою платежі здійснювали на рахунки низки фізосіб-підприємців (ФОПів) як оплату за неіснуючі "інформаційно-посередницькі послуги", що дало змогу уникати сплати податків до державного бюджету в повному обсязі", - зазначається в повідомленні Бюро.

Згідно з ним, детективи з'ясовують усі обставини вчинення кримінального правопорушення та повне коло причетних до цієї схеми осіб.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін схвалив використання ще 4,8 млрд грн на програму "єВідновлення" - Свириденко

Кабмін удосконалив механізм зупинення реєстрації податкових накладних

Кабмін схвалив включення до реєстру ще шість індустріальних парків

Україна знову спробує продати ОПЗ з початковою ціною 4,5 млрд грн з умовою залучення від 0,5 млрд грн інвестицій

Кабмін запустив спецумови за програмою "Власна Справа" для креативних підприємців - Свириденко

Врожай зернових культур у 2025р. буде на рівні 56 млн тонн, олійних – 21 млн тонн, ціни на овочі та фрукти стабілізуються восени - замміністра

НБУ оштрафував СК "ББС Іншуранс" на 892,5 тис. грн та СК "ІнтерЄкспрес" на 1,6 млн грн

Обсяг виданих кредитів за програмою портфельних держгарантій у липні скоротився майже на 40%, кількість - на 22%

"ОТП Капітал" запускає новий пайовий фонд "ОТП Максимум" з публічною пропозицією

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня скоротилися ще на 9,3% на тлі стабільної гривні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА