Інтерфакс-Україна
10:49 29.03.2023

Міністерство торгівлі США запровадило санкції проти ще двох російських компаній, пов'язаних з авіацією

1 хв читати
Міністерство торгівлі США запровадило санкції проти ще двох російських компаній, пов'язаних з авіацією

Міністерство торгівлі США внесло до санкційного списку ще 11 юридичних осіб, серед яких - дві російські компанії, пов'язані з авіацією. Відповідне повідомлення було оприлюднено у Федеральному реєстрі.

Згідно з текстом документа, до санкційного списку було внесено російські компанії "Авіатех" і "Авіазапчастина". Також під обмеження потрапили п'ять компаній із Китаю, три - з М'янми, а також Національна поліція Нікарагуа.

Усі юридичні особи були занесені до санкційного списку у зв'язку з участю в порушеннях прав людини в різних країнах світу, а також із діяльністю, що суперечить зовнішньополітичним інтересам США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна останніми тижнями експортує е/е в окремі періоди на максимально можливій потужності 550 МВт – CEO "Укренерго"

Італія надасть Україні понад EUR11 млн на розвиток ірригації, підтримку кооперативів, малих фермерів та інтеграцію в ЄС

Планується запуск подачі заяв від юросіб та держорганів до Реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України

Українські акції та євробонди відреагували падінням на розмову Трампа з Путіним

Роботодавці можуть отримати компенсацію за облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю, які повертаються з війни

Ціни на цукор в Україні підвищилися і зростатимуть далі - аналітики

Ferrexpo ініціює міжнародний арбітраж проти України через передачу 49,5% ПГЗК АРМА

Деревопереробні підприємства на торгах законтрактували рекордні 94% ділової деревини на II кв.-2025 - "Ліси України"

Здешевлення молока зміцнило позиції вітчизняних сирів на внутрішньому ринку - аналітики

Ferreхpo у 2024 р. зменшило чистий збиток на 41% за зростання виручки на 43,2%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА