15:47 31.03.2023

"РОШЕН" закликає розслідувати інформацію про спроби контрабанди цигарок у машинах для кондитерських виробів сторонніх перевізників

2 хв читати
"РОШЕН" закликає розслідувати інформацію про спроби контрабанди цигарок у машинах для кондитерських виробів сторонніх перевізників

Корпорація "РОШЕН" звернулася до правоохоронних органів із вимогою розслідувати поширену інформацію про перевізників, які намагалися в машинах, орендованих для перевезення кондитерських виробів, вивозити контрабандні цигарки.

"Корпорація "РОШЕН" є лідером харчової промисловості України, одним із найбільших платників податків, який забезпечує значні валютні надходження до державного бюджету. Для компанії власна репутація та репутація нашої держави є головним пріоритетом. Корпорація "РОШЕН" звернулася до правоохоронних органів із вимогою провести неупереджене й об'єктивне розслідування поширеної інформації щодо недоброчесних перевізників, які намагалися в транспортних засобах, орендованих для експорту кондитерської продукції, вивозити контрабандні цигарки в одну з країн ЄС", - ідеться в заяві компанії, переданій агентству "Інтерфакс-Україна".

"Корпорація "РОШЕН" укладає угоди з приватними перевізниками для експорту продукції за кордон. Як нам стало відомо, один із таких недоброчесних перевізників завантажив як мінімум у дві машини кондитерську продукцію, але перевантажив її і нелегально завантажив цигарки, які намагалися вивезти за підробленими накладними. "РОШЕН" розцінює ці дії перевізника як спробу замовної акції, мета якої - дискредитувати прозоре і конкурентне виробництво, підрив ділової репутації", - ідеться в тексті.

Компанія зазначає, що договори на логістичні послуги з цим перевізником розірвано. "Закликаємо ЗМІ не тиражувати брехню. Оскільки розслідування з'явилося на ресурсах, пов'язаних з олігархом Коломойським, не виключаємо, що ця публікація має політичне забарвлення", - ідеться в заяві.

"РОШЕН" ніколи не використовував і не використовує у своїй діяльності сірих і незаконних схем, тому розглядає цей інцидент як сплановану провокацію, спрямовану на дискредитацію компанії. Корпорація "РОШЕН" закликає правоохоронні органи з'ясувати правду та повідомити про результати розслідування і компанію, і суспільство", - заявляє компанія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За підсумками швейцарського саміту створять Action plan імплементації Формули миру - Свириденко

Брак робочої сили може стати ключовим фактором для української економіки в наступні місяці - ІЕД

Профільний комітет Ради схвалив проєкт закону про будівництво блоків №3-4 Хмельницької АЕС

Україна і спецкомітет кредиторів не досягли угоди про умови реструктуризації євробондів, продовжать дискусії - Мінфін

Прем'єр Норвегії на Саміті миру оголосив про виділення допомоги на ремонт енергетичної інфраструктури України

"Нафтогаз" упровадив внутрішній регламент REMIT

"Київтеплоенерго" поміняло на Солом'янці пошкоджену ділянку тепломережі під залізничними коліями без перекриття руху

IFC має намір профінансувати будівництво "Галнафтогазом" ВЕС 150 МВт

DFC і Proparco мають намір надати по $50 млн ЄБРР у 2025 р. для покриття ризиків із торговельного фінансування України

НАБУ направило до суду справу про завдання збитків ДП "Укрспирт" на 55 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА