Інтерфакс-Україна
12:33 05.04.2023

Регіони без активних бойових дій могли б повернутися до встановлених законом правил публічних закупівель - депутатка

1 хв читати
Регіони без активних бойових дій могли б повернутися до встановлених законом правил публічних закупівель - депутатка

Регіони України, де не тривають бойові дії, могли б повернутися до встановлених законом правил публічних закупівель, окрім оборонних, вважає голова бюджетного комітету Верховної Ради, народна депутатка Роксолана Підласа (фракція "Слуга народу").

"Що стосується загалом публічних закупівель, які не є оборонними, моя особиста позиція - нам потрібна диференціація за територіями, і ті території, які не входять до зони бойових дій, на мій погляд, можуть повертатися до закону про публічні закупівлі. Думаю, ми скоро пропонуватимемо це в парламенті", - сказала вона під час презентації Державної антикорупційної програми в Києві в середу.

За словами нардепки, бюджетний комітет парламенту і Мінвідновлення також мають намір розробити законопроєкт про моніторинг, контроль та аудит проєктів відновлення.

"Законопроєкт має легалізувати в українському законодавстві диджитал інструменти контролю за відновленням, такі як єдина система управління відновленням. Це буде на кшталт Prozorro, але для відновлення", - зазначила Підласа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

США з 7 серпня запроваджують мита щодо 68 країн і ЄС, їхній розмір - від 10% до 41%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА