14:37 21.04.2023

НКРЕКП оштрафувала "ДТЕК Київські електромережі" на 255 тис. грн за порушення законодавства та ліцензійних умов з розподілу е/е

2 хв читати
НКРЕКП оштрафувала "ДТЕК Київські електромережі" на 255 тис. грн за порушення законодавства та ліцензійних умов з розподілу е/е

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" на 255 тис. грн за порушення законодавства у сфері функціонування ринку електроенергії, а також ліцензійних умов з розподілу е/е.

Регулятор ухвалив таке рішення на засіданні в п'ятницю за результатами планової перевірки діяльності "ДТЕК Київські електромережі" в період із 1 січня 2021 року до 31 грудня 2022 року.

Як повідомив директор департаменту ліцензійного контролю НКРЕКП Ярослав Зеленюк, серед порушень компанії, зокрема, зазначено неповну оплату послуг із передавання е/е та послуг із диспетчерського оперативно-технічного управління в березні-грудні 2022 року, несвоєчасне видання технічних умов і затримки в наданні послуг із приєднання абонентів до електромереж, а також неповне виконання інвестиційної та ремонтної програм.

"За результатами перевірки ми пропонуємо ухвалити постанову про накладення штрафу в розмірі 510 тис. грн. Також зобов'язати ліцензіата врахувати в інвестиційній програмі на 2023-й і 2024 роки додатково отриманий дохід за результатами діяльності у 2021-му і 2022 роках відповідно 53 861 тис. грн і 32 472 тис. грн...", - сказав Зеленюк.

Однак під час обговорень представники регулятора ухвалили рішення знизити суму штрафу для "ДТЕК Київські електромережі" вдвічі - до 255 тис. грн у зв'язку з позитивною динамікою ліцензіата щодо усунення допущених порушень.

"Більшість порушень на дату ухвалення рішення ліцензіатом усунуто, заборгованості погашено... до нас також надійшли і є в матеріалах перевірки листи споживачів, що зауважень немає, а дехто зі споживачів навіть відкликав свої заяви... Покращення ми дійсно бачимо", - пояснив директор департаменту ліцензійного контролю НКРЕКП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Метінвест" у I кв. наростив сплату податків до бюджету України на 70%, до 4,2 млрд грн - СЕО

ПриватБанк перерахував до бюджету майже 50 млрд грн податку на прибуток і дивідендів за 2023 рік

Україна в суботу передавала надлишки е/е Польщі обсягом 1600 МВт-год і обмежувала ВДЕ - Міненерго

Сума завданих збитків унаслідок ворожих обстрілів Курахівської ТЕС становить майже 1 млрд грн - ОВА

Дніпропетровська область отримає понад 3,2 млрд грн у рамках економічної платформи "Зроблено в Україні"

Ракетний удар РФ зруйнував ємності з агропродукцією в порту Південний

Кількість офіційно безробітних українців у березні зросла на 8%

НБУ в п'ятницю послабив гривню на 18 коп. - до нового мінімуму

Оприлюднено проєкт Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 р.

Модель оренди з правом викупу - оптимальна для вирішення питання доступності житла - мер Тростянця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА