Інтерфакс-Україна
16:44 21.04.2023

Зеленський закликав ЄБРР приділити увагу іпотечному кредитуванню та наголосив на важливості прискорення всіх проєктів банку в Україні

1 хв читати
Зеленський закликав ЄБРР приділити увагу іпотечному кредитуванню та наголосив на важливості прискорення всіх проєктів банку в Україні

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо, під час якої закликав банк приділити увагу стимулюванню житлового будівництва в Україні, повідомила пресслужба президента.

"Володимир Зеленський наголосив на пріоритетності інвестицій ЄБРР саме в приватний сектор і проєкти розвитку України. Президент закликав банк звернути увагу на житловий сегмент і стимулювання житлового будівництва в Україні, зокрема в контексті реалізації державної іпотечної програми", - ідеться в повідомленні пресслужби на офіційному порталі глави держави.

Як повідомляється, Зеленський подякував ЄБРР за підтримку України та реалізацію важливих проєктів під час повномасштабного російського вторгнення.

Він акцентував на необхідності прискорення реалізації всіх проєктів ЄБРР у нашій країні.

"Швидкість сьогодні, в умовах війни та нагальної відбудови, є критично важливим елементом", - наголосив глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк та Укрексімбанк тимчасово закрили торговельно-офісний комплекс Gulliver, звинувачують ексвласника

Улютін закликав громади дофінансовувати пільгові кредити на житло для переселенців

Ощадбанк у III кв.-2025 збільшив чистий прибуток на 38,6%

Кабмін встановив показник економії енергії у будівлях органів держвлади

Ріст молочних ферм в Україні і збільшення квот на поставки молокопродукції в ЄС дають підстави для оптимізму - СМПУ

Торговельний баланс кондитерської галузі України позитивний, торговельна угода з ЄС є шансом вижити для кондитерів - "Укркондпром"

Україна отримала $177 млн від Світового банку на підтримку охорони здоров’я та фіскального управління

"Укренерго" поновило обмеження електропостачання в усіх регіонах до 22:00

Внесок "ДТЕК Київські електромережі" в підтримку мереж столиці до кінця року перевищить 1 млрд грн – СЕО

ДТЕК Київські електромережі підготував 81 ремонтну бригаду для проходження ОЗП 2025/2026 в столиці – СЕО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА